Xbox & Bethesda Games Showcase - 12. jun 2022.

Early 2024 :smile::smile::smile:

1 Like
4 Likes

2 Likes

Kada pocinje dogadjaj po nasem vremenu?

Po našem u 19h

Ako nesto procuri, molim vas bez spoilera do sutra uvece. Proglasavam no spoiler zone do sutra 19h! :grin:

5 Likes

Najnovije info da vrv nema nista od Gears kolekcije… Ujeban mi e3 načisto sad, aj bar ako bude fable 1,2,3 remake da izvuče… :frowning:

Ja kazem nema spoilera a moj drugar Lampard mi uleti odmah ujutro start sa dve noge. :man_facepalming: :laughing:

11 Likes

Napusti temu Lampardeeee, Lampardeee, Lampardeeeeeee :joy:

3 Likes

hahahaha pa to je kao meni da kazes da hokej nece biti na e3 :joy:
a da mozda bude americki fudbal

ovo su više moje lične frustracije :joy:
ionako na ovom forumu jedino ja i milan igramo gears mp ozbiljno

2 Likes

Jbg, ne možeš biti ljut na nešto što nije ni bilo najavljeno a sada ga kao ni nema. Ovo doba godine donosi svakave glasine, ljudi se napale pa posle kada to ne ispadne tako budu besni. Opusti se i gledaj :smiley:.

1 Like

Ma salim se, video sam da je Jez Corden to juce napisao. :sweat_smile:
Ja sto sam jos cuo stvari ima jos manje da ti se svidi, ali necu jos da ti kvarim.

Ma taman posla da sam ljut, nego je bilo iz svih najava ono manje više gotova stvar.
A meni su Gears 3 uz Halo 3 i BF4 najbolje mp igre, pa sam se baš ponadao, tj uzeo sam to kao zdravo za gotovo…
Sad sam ljut morao da kupim Monster hunter stories 2: Wings of ruin na switchu😡

1 Like

Lepo je kad te Xbox “lično” informiše o događaju

4 Likes

#unsubscribe! :rofl:

1 Like

Ja sam čovek u godinama, mora neko da me podseća za nešto sve dok ne uradim ili se desi :older_woman:.

1 Like

Jedan mali prediction od mene.
Pošto kapiram da bi bilo čudno da Xbox showcase nema ništa vezano za Halo.
Predjudjam Infinite campaign DLC ili novi game mode nalik na warzone/battle royale.

1 Like

Sigurno DLC, plus najava za Co-op (prijave za betu su u toku) i Forge. Bilo bi super da dobijemo i info o tom BR modu na kom radi CA.

Ja bih voleo da ne pominju ni coop ni forge da se ne blamiraju bezveze :smiley:

Kad bude bude, daj sad nešto konkretno

Desio se mali leak od jednog MS zaposlenog koji je valjda mislio da svi znaju za određene igre da će biti predstavljenje. Ništa strašno ili šokantno, ali ako neko hoće da bude u “mraku” do konferencije, bolje da sada ode offline.

1 Like