Xbox & Bethesda Games Showcase - 12. jun 2022.

Ubacili su ga da bi završio kao u Star Wars: The Force Awakens :smile:

Sad me zanima oće li probati da ga podmlade, makar malo.

Kontam da nismo daleko od trenutka kad će holivud početi da licencira lik i delo glumaca, pa kako ovi omatore da krenu da lepe njihovo mladoliko lice na telo mlađih glumaca. Onda će moći nastavke unedogled da štancuju, više neće biti bitno dal je prvobitni glumac sposoban, il živ uopšte.

2 Likes

Već su počeli to da rade, Fast & Furious vraća Brajana u poslednjem filmu (iako čovek nastradao još pre 5 godina otprilike) da izmuzu franšizu do maksimuma. Na šta će to da liči, stvarno ne znam. Loš primer za “dobar film” ali eto to mi je prvo palo na pamet kad se pomenulo ovo sa podmlađivanjem. :smiley:

1 Like

Koliko se šuška u pitanju detektivska igra sa rpg elementima i u kojoj nema nasilja. Btw ovo je game direktor Fallout New Vegas i Pillar of Eternity igara.

Novi Doom bi lepo legao. Just saying :hugs::joy: Sad igram Ethernal i u početku sam muku mučio ali sad kad sam i otključao neke stvari, ušao u štos kako da nakupim municiju i armor, sad je igra kako treba. Jedan nivo prelazim sat vremena, ne stajem dok ne nađem sve tajne na mapi :joy:

3 Likes

Iskreno baš mi nedostaje E3 , hype oko njega i svakodnevne konferencije sa onim “World Premiere” intro delovima i uzdasima oduševljenja kod publike.

8 Likes

Istina. E3 je nekad bio bomba event…

4 Likes
7 Likes

23 puta su rekli xbox, znači 23 igre u najavi :joy:

4 Likes

Moje predvidjanje / nada nedelju dana pra eventa: :grinning:

  • Starfield (prvi gameplay);
  • Redfall (prvi gameplay);
  • Contraband (prvi gameplay i eventualno release date);
  • Stalker 2 (gameplay);
  • Outer Worlds 2 (trailer ili gameplay);
  • Somerville (gameplay , datum izlaska - jedan od mojih favorita prosle godine!)
  • Atomic Heart (gameplay plus novi datum izlaska);
  • State of Decay 3 (gameplay, i datum izlaska negde u 2023);
  • Fable (CGI trailer bez datuma izlaska);
  • Avowed (CGI trailer - najavljen izlazak negde u 2023);
  • Novi IP od Coalition (CGI trailer, izlazak za 2023);
  • Gears 6 (mini CGI trailer, tj samo najava sa izlaskom negde 2024);
  • Marcus Fenix Collection (Trailer i datum izlaska krajem ove godine);
  • Perfect Dark (CGI trailer bez datuma izlaska);
  • inXile pravi onaj negi RPG ne znam da li ce biti nesto do toga ove godine;
  • Kojimina igra za Xbox najavljena ( citao sam neke glasine jos pre par meseci);
  • naravno nesto za Forzu, Scorn, SoT i jos par stvari koje me zaista ne interesuju.

Sigurno sam nesto propustio i bice nekih iznenadjenja, novih IPa sigurno, ali ovo su prve stvari koje su mi pale na pamet. Imaju definitino materijala da naprave dobar show. Samo sto skoro nista nemaju za ovu godinu. :smiley: :man_shrugging:

3 Likes

znaci nista za 2022. ?

1 Like

Ovo ce biti jedna od najsusnijih kraja godina ikada (za neke). :smiley:

Mislim ima igara dosta koje izlaze, ali kontam da te nisu za vecinu, tj sire mase.

1 Like

Zaboravio si igre koje izlaze 100%, Gears MCC i Forza 8

2 Likes

Pa stavio sam MF Collection, i “nesto za Forzu”. To je dovoljno. :grinning: :face_with_hand_over_mouth:

pardoniram :smile:
nisam video

I Deathloop

Kako im uvaljujemo reciklirane igre :rofl:

1 Like

Izgleda da će i GoldeEye 007 biti najavljen tamo:

3 Likes
4 Likes

Bojim se da ce se nastaviti i sve sam vise siguran da ce biti kako kaze ph1ber0pt u njegovom postu, da ce 80-90% igara biti za 2023.