Ne radi ni meni Erdogan, RIP
Ja nisam, @djomla43 je uzimao preko njih, sve uredno.
2 Likes
A ko bi drugi ako ne Mr. Worldwide.
2 Likes
Uzimao i ja. Rade nase kartice.
1 Like


3 Likes
Šljaka lagano, kod stigne maltene instant.
E sad, kome je TR zanimljiva za PSN, ima na Enebi kodova.
E sad, pa to nisu te cene…
Na šta misliš konkretno?
Ne radi TR ni kod mene. Čekamo ili se selimo negde? ![]()
Zar imate vise gde da se selite?
Zavrnuo Erdogan slavinu svima izgleda, dva naloga ne prolazi kupovina ![]()
Kako ih ne mrzi više da nas drkaju ![]()
1 Like
Pa i nemamo a da vredi. Mislim da cu se vratiti kod kauboja.
Nope… ja probao, jako mi je žao nije bio u preorderu.
Ajde neka neko javi ako mu prodje kupivina ![]()
1 Like
Gotovo zasad neradi ni meni
Ваљда ће да се опамете па да проради од 18. када буде био суммер сале

