Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

Aha, vazi probacu pa sta bude bude, hvala

1 Like

Nemam opciju za gift

Svi osim argentine i turske imaju

Sada bi trebalo da se napravi tema Kolumbija testirao sam prolazi i bez i sa giftom ajde da kažemo da je sve na kolumbijskom storu 50% jeftinije

koja igra od 299 dinara je giftovana ?

50% jeftinije od cega? Sad bas gledam na primer COD MW na Argentini 4.5k pezosa/ 3k din, dok je na Kolubiji 218k/5k din.

1 Like

Jeftinije od USA. Mada je i to upitno, cijene su negdje između USA i Argentine, malo bliže USA ipak.

5 Likes

Ako bi ja prešao sa Turske na Argentinu ilineku drugu zemlju, da li bi mi radile sve igre koje sam kupio na Turskoj?

Daaaa, menjas region konzole-stora i ubacujes drugu adresu arg i to je to, nalog ti ostaje isti

1 Like

To mi je bitno da znam da može, neću još nigdje da se selim. I još me zanima, da li bi radio i Game Pass kad bi se prebacio?

To vec ne znam da ti kazem…ja sam bio na USA, pa migrirao na ARG

1 Like

4 Likes

Mijenjanje regije konzole isključivo mijenja regiju storea, a sve ostalo ostaje isto. Jedina razlika je što par igara nema uopće na turskom/argentinskom storeu npr. Dante’s Inferno.

2 Likes

Znam to, nego me buni što su kodovi za GP bili za Tursku regiju i koristio sam VPN pa ne znam da li bi GP i dalje radio. Pretpostavljam da bi.

Kupio sam quarry za 1300 dinara. Bukvalno mi je racunao 3500 pezosa 1300 dinara. Tako je i na sajtu VISE. Sračunah pre nego da kliknem. :joy: Dakle ko ima visu, navalite. Jos malo pa nestalo :grin:

1 Like

I mene je Alan Wake izasao 600 pesosa = 220 dinara

2 Likes

I kod nas u BiH isto kurs tri pezosa dinar, uzeh RE: Village da probam, izašao me oko 6,5€. :grin:

Sad ću da pokupujem ono malo igara što još nemam. :joy:

2 Likes

Eto ispravio sam :joy:

1 Like

Igram ja, samo ne pišem često o tom. Skoro sam pregurao preko 100k G poena, to sam negdje kačio na forum. :slight_smile:

1 Like