Xbox 360 Wireless Network Adapter

Da li postoji mogucnost kupovine Xbox Wireless Network Adaptera u Srbiji?
Posto je to izgleda jedini nacin prikljucivanja Wireless interneta na Xbox Elite HDD 120GB.
Ako neko ima odgovor na problem,napisite ga dole molim vas,ocajan sam.
Kao da sam bacio 230e u vazduh…

Ili da li postoji mogucnost da XBR naruci taj adapter?

Sad mi je palo na pamet, ako imaš wireless ruter priključen na PC, možeš da kupiš još jedan wireless ruter koji ćeš direktno da priključiš na xbox, i preko tog rutera koji je na xboxu ‘‘uhvatiš’’ signal od ovog rutera koji ti je priključen na komp. Trebalo bi da uspe.
I već si otvorio jednu temu, nisi trebao i ovu drugu.

Ne znam,ako bih kupio to i ako ne bi radilo,bez veze bih potrosio pare…
Jel ti igras MW3 na netu?

Neka pomoc sem ove? Znam da ima ljudi ovde koji NISU kupili adapter i prikljucili nekako,bez toga…
Znam da smaram,ali molim vas ako neko ima savet,bio bih mu zahvalan bas…

@Gojko04 Molio bih te da ubuduce ne pises duple postove jer je se to kaznjava jos si nov pa ces proci ne kaznjen ali nemoj da se ponavlja,i takodje sacekaj malo kada postavis pitanje a ne na svakih 15 min da pitas isto.

Sto se tice tvog problema najbolja varijanta ti je da porucis preko neta iz inostranstva jer se u Srbiji generalno xbox oprema dosta tesko nalazi a taj adapter pogotovo.

Ok,a koliko bi otprilike kostalo to sa sve putarinom?

Ukucaj na e-bay ili negdje drugo i vidi koliko kosta uredjaj i koliko kosta putarina. Posto cjenim da ako hoce da ti odgovori, i on ce uraditi isto

Koliko sam uspeo da vidim taj uredjaj se vrti izmedju 20 i 40 $ a dosta njih stavlja i free shipping tako da ce ti jedino naplatiti ovi nasi verovatno oko 500 din.

Koji nasi? Mozes li da mi das link? Hvala

Pregledaj i oglase, kupujeprodajem, kupindo, limundo i ostale, nego možda ima.

Imali su par ljudi na limundu,ali su sve prodali.

Trazio sam po Srbiji, ali niko nema. Jedini nacin je eBay i to bi bilo to. Upravo sam pregledao sajt i sutradan cu da narucim komad, stize to “brzo”, za nekih 20tak dana :slight_smile: