XBOX 360 vesti i informacije

Meni je tek sad trazio,a bio sam ovih dana bas cesto na live-tu:)

Izasao **iXtreme 1 61 (BenQ and Samsung drives)

BenQ and Samsung only
NO ETA ON LITE-ON
No plans for Hitachi**

Nice…Ali je najjaci deo "NO ETA ON LITE-ON
No plans for Hitachi’’ :D:D:D

btw.gix dobrodosao na forum…:wink:

THX :cool:

Evo već dva dana gledam, američki Wallmart će na Black Friday imati rasprodaju Arcade Xbox 360 konzola. Cena je 199$ sa tim da se dobije Gift card u vrednosti od 100$. Znači cena konzole je 99$, a za gift card se mogu kupiti 2-3 igre. Evo i ostalih dealova:

šta ti je potrošačko društvo…

@Robotjnik
Wow!Ovo je ultra jeftino,ali tako isto i pametno.Ti racunas da ti konzola kosta 99e,a ustvari onih 100e ‘‘moras’’ isto kod njih da potrosis,sto njih osigurava,jer ces sigurno prvo to potrositi pa kupovati negde drugde.

Naravno, kuća uvek dobija.

UH, cmizdrim i gledam onaj SHARP za 30.000 din!!!

Americki dolar, 63,9374 dinara = Evropski Euro 94,2181 dinara te su izmedju ostalog i cene ovakve kakve su i posle se svi pitaju zasto Amere najvise trese kriza.

Sta li mu znaci ovo minimum 10 per store.

Pa valjda je minimum da kupis 10$ u jednoj prodavnici.a ti ukupno dobijes 100$…ako sam dobro shvatio…

Ja mislio minimum 10 xboxova moras da kupis. :o

10 boxova će se sigurno naći na dan rasprodaje, odnosno Wallmart garantuje da će biti 10 komada sigurno.

Inače Black Friday je ludilo u USA, svake godine bude dosta povređenih prilikom otvaranja prodavnica i stampeda koji usledi. Gledao sam prošle godine video gde su ljudi skakali na stock box konzola i grabili po dve-tri, koliko mogu a druga reka ljudi je uletela u Guitar Hero III gomilu. Jezivo.

Kako je to retardiran narod!Da zavrsim u bolnici zbog konzole!Neka hvala!Kad nisam za Srbija-Francuska necu ni za ovo:D:D:D
Mada,kako je krenulo, i kod nas je doslo takvo vreme,kad se otvori metro ili tempo novi,ljudi bleje tamo od 3 ujutru zbog popusta od 0.1%!:eek:

Bayoneta review od Gamersyde-a.

Gamersyde review: Bayonetta - Gamersyde

Project Natal u novembru 2010.

Microsoft se nada da će uspeti da cenu svoje Project Natal tehnologije načini dovoljno niskom da će gotovo svaki igrač moći da je priušti. Pojedini sajtovi špekulišu da bi ovaj kontroler pokreta za Xbox 360 trebao da košta $80 ili čak manje pri čemu bi u prodajno pakovanje trebalo da bude uključeni o 14, mahom mini igara. Microsoft takođe razmišlja i da ovaj kontroler pokreta počne da isporučuje uz novokupljene Xbox 360 konzole. Datum koji figuriše kao okvirni za pojavljivanje novog kontrolera je novembar naredne godine. Očekuje se da će velika konkurencija Project Natal kontroleru biti Sony-jev kontroler pokreta koji je namenjen konkurentskoj PS3 konzoli.

Izvor: ITsvet

Project Natal to cost just $80, ship Nov. 2010? | Electronista

Sonijev kontroler je konkurent.:D:D
U koja fora. To je zesca glupost u odnosu na ovaj project natal.

Ma oba su dobra i imaju svoje prednosti i mane, jedino je ptanje ko ce to bolje odraditi sa igrama i ostalim stvarima… kako ce se implementirati i to…

Mislim da u igrama ce se bolje pokazati Project Natal sto je meni bitnije.
Ovaj ce se pokazati bolje u delu kada nemas sta da radis i onda se zezas sa onim baterijskim lampama.

Auu, bajoneta mnooogo losije radi na PS3:

Face-Off: Bayonetta | DigitalFoundry

Ne morate ni tekst da citate, pogledajte samo framerate na onim slikama, i razliku u rezoluciji kamene teksture na drugoj strani… strasno. :eek:

Igra zasad samo u Japanu izasla, a posto u Japanu prakticno svi imaju PS3, sad se svi nerviraju sto igra tako lose radi. A mi xboxovci dobicemo ‘pravu’ verziju, hehe. :cool:

Nego, jel se to meni cini, ili za decembar nema nista? Evo sad prelazim AC2, a posle toga nista do januara…? No dobro, januar-mart: eksplozija hitova. :smiley: