XBOX 360 vesti i informacije

Ma necu ni da komentarisem vise :rolleyes::smiley:

Mozda narucim Black Edition iz Nemacke :stuck_out_tongue:

Ja najverovatnije necu ni igrati AC2:D nisam igrao ni keca:D

ZOMFG :eek::eek::eek:

Pa jesi lud? To jekao da imas sansu da se upoznasa bogom, chuck norrisom i dyzzyjem zajedno i kazes ne mogu mrzi me :D:eek::cool:

Da,jesam lud.Nikad nisam gotivio takve baje:D
Salim se bre.Tacno je ovo za prvi deo,ali cu nastavak sigurno igrati…:smiley:

Moras da odigras prvi deo. Presao sam ga na pc-u tri puta kada je izasao i posle na xbox-u jednom.

To je to. /thumbs up

Ali stvarno nisam igrao nijednu igru dobru kao AC. nema apsolurno, ama bas nista da mi se nije svidelo u igri… nijedna druga igra to nije postigla…

Plus sto je neverovatno, a to je da na svaki deo grada mozes da se penjes. Najbolje je kada trcis po krovovima i bezis od templara i ostalih vojnika.:slight_smile:

Ne znam koliko znas pricu AS 1, ali ce ti biti vazna da skapiras drugi deo i to puno. Nadogradjuju se stvari na neki nacin.:slight_smile:
Prince of Persia Sand Of Time sam puno voleo i ostala dva dela, ali ovo je prevazislo sve moguce.

Ma videcu da odigram 2.deo.Siguran sam da prica nece biti nesto povezana jer je to vrlo tesko odraditi jer prica i nije neka…:slight_smile:

Haha dobra fora.:eek:
Prica je po meni sjajna.:slight_smile:
Treba smisliti onako nesto.

Procitaj temu onu sto sam otvorio o AC 1 i 2. Tako da ces moci tamo sve da vidis.

Da niste onoliko pisali,procitao bih…Mrzi me bre covece…Pa da je BF:BC u pitanju pa ne bih citao…
U svakom slucaju, meni igra nije bila ni malo privlacna,mada mislim da ce mi se drugi deo jako dopasti…No videcemo jos…

Razdoblje ti nije veliko izmedju dve igrice (300 godina).:smiley:

Kakav je ovo system update danas?

Meni nije nista trazio…U zadnje vreme mi je trazio bas dosta update-ova igara,ali nijedan system…:wink:

Evo,upravo uradio system update…Tako da,dali neko zna kakve reforme je uveo cika Bili:D

Izzgleda da je to samo podrska za wireless adapter

Meni nije nista trazio… idk…

Ja ne vidim nikakva poboljsanja, mada ja sam na silveru.

Jel su uveli konacno Facebook, Twitter i LastFM?

Kaki… to je tek negde pred kraj godine…

Nije,to je u Novembru :stuck_out_tongue: :D.

Danas je izasao update,pa na FAQ vam pise.

Ma to je to.

Novemar, Decembar… 3 slova razlike :smiley:

Evo meni je tek sada trazio update… a bio sam na live-u oko 2-3 sata :confused: