Xbox 360 Tricks

Pet trikova za Xbox 360 koje bas ne znaju svi.

  1. Podrzava USB tastaturu. Samo je ubacite u otvor za USB i radice kao na PC-u. Sluzi vam za dopisivanje sa vasim Xbox live prijateljima.
    Takodje mozete kupiti produzni za obicne tastature. I normalno ce vam raditi.

2.Ko koristi telefone koje se pune preko USB devica. Mozete napuni na vrlo lagan nacin. ( Uglavnom Motorole imaju taj prikljucak)

3.Bilo koji USB Flesh podrzava(to sigurno svi znate)

4.Podrzava IPOD i ostale slicne playere koji imaju USB port. (Samo odete u vasu Muziku i idete na Portable Devices) i noramlno slusate prebacenu muziku.

Po meni to moze i da resava korektno komp. .:cool:

  1. Puni Controler kada je ugasen vas Xbox 360. To je za one koji imaju Rechargeable Battery Pack. Moze se naci u Game-s prodavnicama.

Znam da ovo uglavnom su svi videli na YouTube ili negde drugde ove trikove. Ali sto posto ima neko ko ovo nije znao.:slight_smile:

Pozdrav Xbox 360 Gameri.

Ovo za tastaturu je korisno…Ne moram da kupujem msn kit…:smiley:

Lepo Prle sto sam ti pomogao. I ja planiram tastaturu. Mrzi me da pisem vise preko dzojstika.
Mozda cak kupim produzni, pa cu neku uzeti jeftinu tastaturu.
Samo ne znam gde cu vise da je stavim.:smiley:

Svaka cast za ovaj info,moram da priznam da od tih 5 tacaka nisam znao za tacku 1,2,5 :wink:

Ja imam vec bezicnu i samo cu prijemnik da setam…:smiley:

Nisam znao za tastaturu, može da bude veoma korisno. Samo što ne koristim dopisivanje puno…

Da ovo za tastaturu je jako korisno. Imam nekih 6 tastatura za nista pa ce bar imati neku svrhu za live.

Mozda cak kupim produzni, pa cu neku uzeti jeftinu tastaturu.
Samo ne znam gde cu vise da je stavim

Hahah,ovo je bas bio moj komentar sinoc kad sam razmisljao da ubacim tastaturu pored xboxa

Da ovo za tastaturu je jako korisno. Imam nekih 6 tastatura za nista pa ce bar imati neku svrhu za live.

Hehe,Fatal sutra na bubanj potok i prodati :smiley:

:slight_smile:

Haha da tesko da ce to ko kupiti, 3 su neke gaming logithec, razbijene, 2 one obicne bele sto se dobijaju uz komp i moja trenutno:

Cool nema sta :D:D:D:D

EDIT: n1k0l4 broj 3 jel imas live?

Ne bih dao za tu tastaturu 3000 hiljade dinara sigurno.:smiley:
Mozda jeste dobra, ali sam video da je dosta i skupa.
Sta oces tu da koristis i za Xbox.

Nije 3000 :stuck_out_tongue: Duplo :smiley:

Ma da pa samo pomerim kabel sa kompa u box i mogu da kucam, ne moram trpati 3 tastature za sve zivo :slight_smile:

@FaTaL
Imam Live, ali Silver, svejedno, nick je Nindza9o <ovo zadnje je nula.

P.S. Jel sam dobro video da promena Gamertag-a (nick-a) košta 800 Micro$oft Banana Dolara?

Ok.

Jeste, 800 poena :rolleyes:

Ma daj, radije ću da napravim novi Gamertag, pa još imam besplatno mesec dana Gold Live-a… ali izgubiću sve poene, sačuvane igre i ‘‘cheevos’’. Bedak. Jel može to nekako da se prebaci na drugi Gamertag?

Nazalost nemoze. Pazi to ti nisi Gamer Tagovi nego nalozi. U svakom profilu su sacuvani i nemoze se sa njima nista raditi Game Pointsi (Achivmenti)
Jel razumes.:slight_smile:

Fatal znam da je ta tastatura duplo skuplja, ali nebih dao ni da je 3000 din.
To sam hteo da kazem.
Dobra izgleda, ali vec imam neku crnu za 1000 din i dobro me sluzi.:smiley:

AHA netacno. Jedan prijatelj mi je to radio, ne znam da li i dalje radi.

Treba se spojiti hard sa racunatom i onda modovati sve save gameove i sve sa jednog profila na drugi. U hex registry na hardu ima zapisano koje vlasnik kog save-a i onda kad se to promeni moze da se kopira na drugi profil.

:smiley:

Moja tasta.Prava lepota:D:D:D:D:D

Najbolja tastarura za kucanje,media play,chat i najergonomicnija je…:cool:

platio sam je oko 6500din:D

Pitao je valjda da li ima opcija. To naravno moze, ali nemoze sa Boxa.

Da, ja mislio nešto iz Dash-a. Nije da oću da menjam, čak bi mogao da napravim jedan nalog samo za MP, bar tih mesec dana, a onda još jedan, za još mesec dana i kraj, onda mora da se plati Gold. :stuck_out_tongue:

Hehe, gledao sam i ja tu mada mi se lycosa vise svidela zbog macro funkcije. U to vreme sam jos igrao cod i css. Moze na billo koje dugme da se namesti macro od 1000 funkcija za redom :smiley:

A i imao sam Razer misa, zvucnike i podlogu sve neon plavoj boji u kojoj mi je ujedno i kuciste i monitor :smiley: