Xbox 360 slim rgh paljenje

Imam xbox 360 konzolu 250gb,jutros sam igrao igrice na konzoli oko 3 sata i ugasio konzolu, pa sam je ubrzo posle toga opet pokusao upaliti ali nije htela, otkaci sam napajanje pa opet vracao, cekao nekih 20min pa opet ali nije htelo. Ako neko moze da mi kaze sta je upitanju, hvala unapred.

Jel svetli unutra crveno kad je naštekaš na ispravljač?

Da, svetli crveno sve vreme. Malo pre sam stisnuo sa izbaci cd pleyer i otvorilo mi je kao plavi meni na kom pise console mod i dole jos gomila reci

Dobro nije ti crkla konzola, moguce da treba dostelovati RGH ili neka glupost. To ces vec morati da vidis sa nekim serviserom.

Znaci
nista nmg da uradim, mora kod majstora?

Izadi hard disk, pa je upali bez harda. Ugasi je pa stavi ponovo hard. Ako ovo ne uspe, iskljuci je iz stuje nekih 15-20 minuta, da isprazni kondenzatore pa ukljuci ponovo.

Ne mora, samo je ne silis sa gasenjem i paljem jedno za drugim. Ako ti je usao u Xell usao bi ti i u dashboard. Radice i tako.

Izvadio sam hard i probao bez njega i ucitalo je, a kada sam opet upalio sa hard-om nije htelo, u trenutku dok pokazuje logo xbox-a na tv-u se ugasi. Iskljucio sam sve i opet probao al isto

Taj Xell mi se upali samo kad pritisnem dugme iznad cd plejera i ne učita dashboard.

Dal nema nekakve veze sto je konzola bila povezana na internet

Nema veze internet. RGH ima veze sa harddiskom kod 30% ako se ne nasteluje sa harddiskom moze da se ponasa tako, nisam utvrdio da li je harddisk problem ili smetnje pa RGH brljavi. Mozes na PC da proveris ispravnost harddiska, eventualno da otklonis da li je kod tebe problem.

Bez hard diska radi normalno, ali sa hard diskom ga upalim i u trenutku kad krene da se pojavljuje xbox logo na tv-u se ugasi, svaki put na istom mestu, gledao sam one lampice unutar konzole, crvena sija sve vreme a zelena blinka sve dok krene logo i tad se gasi zelena i xbox.

Proveri harddisk

Moze mala pomoc, kako to da uradim?

Jel moze bez transfer kabla, vrv ne

Otvori kućište harda i nakači ga na sata kabl u kompu…

Hard disk ispravan,proverio

Objasnjeno. Opet da se radi ili steluje RGH, ako treba informacije na Privatne poruke.