Xbox 360 Slim RGH nece da se ukljuci

Xbox 360 slim RGH, uzet nov pre skoro mesec dana, danas jednostavno nece vise da se ukljuci,
na “power dugmetu” konstantno sija zelena centralna lampica, na tv-u crn ekran, tako nekih par minuta i onda se sam ugasi.

Proveri hdmi kabal prvo, probaj na drugom portu od tv-a

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Tacno do hdmi kabla, samo je kliknuo jos pola milimetra i upalio se.
citajuci forum uz moj problem provalio sam i xell menu. Kad se pojavi xell menu ucita sve i svasta i na kraju vrti jedno te isto, sda0, sda1… Da li je to normalno?

Xell palis na eject dugme i to ti ic nikad nece trebati, koristi se uglavnom samo pri radjenju rgh da se povade kljucevi i nekada za update ali je sad prevazidjeno to… Tako da pali je normalno na power ili na gamepad i resen problem

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Izvini sto davim samo jos jedno pitanje, kako se najpravilnije izlazi iz igrice?
kada kliknem na xbox dugme na gamepadu i izaberem FREESTYLE HOME cesto zabode pa moram da resetujem, dobro radi kad izaberem My Games pa iz MS Dasha na freestyle home

Ne bi trebalo tu da zabada to je normalno da tako izadjes, e sad sto zabada i ostalo je vec nesto drugo, pitanje je kako je tu podesen i fsd i dashlaunch i ostali parametri…

Ako ti onako radi bolje koristi to i uzivaj

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Hvala puno, prelistacu malo forum, nisam ni brisao fsd cache mozda je i do toga, verovatno je do toga :slight_smile:
moze lock

Samo polako i citaj sve :wink:

Lock

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta