Xbox 360 se sam gasi

X box se naj normalnije upali i posle oko 1h igranja ukoči i restartuje.Ugasim ga i posle 2 il 3 min se norm upali i tako u krug.

Naći će se neko stručniji da ti kaže, na prvu bih rekao da ti se procesor pregrijava, trebalo bi promijeniti termalnu pastu. Nije ni čudo posle toliko godina rada.

uzeo sam je polovnu juče prvi dan je sve top radilo i danas je počrla da se gasi.Rekao je čovek da je zsmenio pastu i očistio konzolu.

A koja je revizija Xbox-a? Mozes da skljocnes i okacis jer su prve serije bile poznate po RRoD, tek sa Jasperom su sredili pregrejavanje. Daj sliku pa da vidimo bar znamo na cemu smo.

X box 360 e super slim.

Rešenje je servis.

mislim da nema potrebe jer kada je isključim sa napajanja na jedno pola h moze norm da radi 3 il 4 j pa se posle isto dogodi

Znaci pregreva se 99%. Ipak ti to odnesi u neki servis i objasni situaciju.

midlim da si ubravu jer kada igram igre sa cd-a više se čuje ventilator nego obično,a i kada je ugasim na 20 min naj normalnije radi

Samo sto mozes tu da uradis to je da otvoris i ocistis od prasine jer je mozda tu problem za sve ostalo pravac servis.

ja msm da je do termalne paste il nije menjana il je malo stavljeno.očistiću je detaljno pa ako se problem nastavi jbg moraće servis