Xbox 360 S RGH - brisanje rezultata i profila

Pozdrav svima.
Molio bih za savet. Apsolutno sam nov korisnik, bez bilo kakvog predznanja o ovom vidu zabave, osim što sam pročitao neke osnovne stvari na par foruma. Nedavno sam kupio korišćenu konzolu Xbox 360 S, mislim da je čipovana - JTAG/RGH (igrice se puštaju sa HDD-a), a namenjenu je detetu. Biće korišćena offline, dakle bez konekcije na internet i live igara. Zanima me kako mogu da obrišem istoriju unutar igrica (rezultati, igrači, …) i postojeće profile? Da napomenem da sam pokušao preko konzole da uđem u System settings, ali bezuspešno, konzola me vraća na Home stranicu sa igrama. Trebalo bi mi što detaljnije uputstvo, dakle da li pristupam direktno konzoli koristeći džojstik ili preko PC-a, kako se vrši povezivanje konzole i PC-a (znam da je fizičko povezivanje preko Ethernet kabla) u smislu da li mi treba poseban program za pristup (video sam da se pominje PS3 Media Server) preko IP adrese konzole (provereno je statička, jer ruter je ne detektuje kada nakačim konzolu, a ne znam način kako da je saznam). Izvinjavam se ako postavljam suvišna pitanja, ali apsolutno sam na niskom koriničkom nivou i nisam uspeo da dođem do ovih podataka čitajući druge teme na ovom forumu.

Hvala unapred