xBOX 360 RGH

Ovako,prvo bi da pozz sve,novi sma na forumu a i u xbox svijetu,pa bi volio ako ima iko da mi odg na par pitanja :slight_smile:
dobio sam xbox360 rgh,i sad imal kakav tut kako da ubacujem igre na konzolu,imam externi hdd 500gb,i dal smijem izlazit online sa ovom konzolom,negdje procitam ne smijem,a citam da neki izadju online da srede covere igrica ,eh i to me zanima,kako odraditi da mi svaka igrica ima cover,da to lijepo izgleda :slight_smile: to je to za pocetak,hvala i LP

Hvala,dobro nam dosao… imas ovde sve objasnjeno sto se tice ubacivanja igara
http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html
Sto se tice covera to uglavnom radis iz FSD-a sam skida covere,nemas mogucnost online igranja preko live-a,ali postoje programi koji na RGH konzolama dozvoljavaju online…
potrazi malo po forumu imas sve lepo objasnjeno…

Pre svega, dobrodosao na forum. Baci pogled na ovaj link, sve je objasnjeno:
http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

Edit: Cime je bio brzi. :wink:

Hvala na odgovoru,a nije mi bitno igrati online ili sta vec,imam ps3 tako da sam sa njim online…znaci za covere,u FSD trebam nastimat ili sta? ne razumijem :frowning:

da na Y pa refresh artwork, internet mora da ima konzola.

Na internet se konektujes normalno kao sto bi inace u dash-u, i udjes u fsd, predjes preko igre stisnes Y i ides refresh artwork. ili skines title update isto tako. S tim da, ako skidas title update, obavezno prvo pokreni igru bar jednom, pa onda izadji i update-uj jer se ubaguje bez toga.

Znaci mogu se spojit na net putem recimo wifija,nebi volio da nesto odmah za***** :frowning:

Ma da, slobodno, samo nemoj da prihvatas nista u vezi lajva ako te bude smaralo i to je to…
Samo od sebe nece nista da uradi, a kad si vec u fsd-u ne mozes nista da za***** nikako. mislim mozes, ali ne zato sto si na netu. :stuck_out_tongue:

Ako je sve ok i ako ne prihvatis ne sto ne bi smeo (to se nece desiti ako je podeseno kako treba) spreman si da uzivas kao svi kao RGH klan sa foruma :slight_smile:

Eh svaka cast,evo danas sam sredio sve,i pici sve ok…hvala svima na pomoci,forum je extra…moze lock :wink:

Pozdrav dobri ljudi,
novi sam ovdje i pratim pomalo uputstva (ali sa dozom straha klikam na konzoli) i ovi linkovi za tutorijalima su ofline. Moze mala pomoc. Imam cipovan xbox 360 slim i igre pokrecem sa freestyle 3 (ako sam dobro napisao) i ono sto je doslo na disku radi skoro sve.
Pitanje: kako da ubacim nove igre i kako da ubacim cover-e za igre-nema ni jednog.
Kacio sam konzolu na lan kabal i internet se nije povezao??? Da li to uopste smijem raditi?
Hvala