Xbox 360 RGH slim neke nedoumice

Pre nekoliko dana kupio sam Xbox 360 slim 250 GB rgh.E sad posto sam nov u celoj Xbox prici imam par nedoumica da sta treba uraditi:
Prva nedoumica je brisanje igara. Posto na konzoli koju sam kupio ima nekoliko igra koje su mi nezanimljive i obrisao bi ih.Gledao sam neke savete na ovom forumu kako bi najbolje bilo da odem u MS dashboard/storage i tu nadjem igricu i odatle je izbrisem content,medjutim kad udjem tu igrice su sitne tj nekih 100-200 mb tako da cu najverovatnije te repove morati sam da trazim po hdd. E tu nastaje dilema posto u content folteru pored foldera od 16 nula imam i neke druge foldere tipa E000038… itd pa me zanima da li i po njima treba da cakam(ja sam razumeo da svaki content ide u folder sa 16 0 pa zato pitam :smiley: ).
Druga nedoumica je brisanje profila.Na konzoli ima boga oca profila pa me zanima da li smeme da pobrisem sve te profile i napravim 1-2 koja cu da koristim.

Pa ako nisu tu onda su u nekom folderu koji je vezan preko FSD/Aurora loadera i iz samog programa brises.
Iz NXE brises profile iz storage, sto ne bih smeo.

Hvala puno na odg.Moze lock :smiley: