Xbox 360 neće da otvori freestyle meni

Pozdrav,

Prije nekoliko dana kupila sam xbox 360 RGH čipovan, preko vašeg foruma snimila sam igre na njega preko externog hdd na interni preko Freestyle 3 meni.

Danas sam brisajući igre sa njega, najvjerovatnije izbrisala 3 stvari(fajla), znam da je bio neki defaul.xex neki i jos neki…

Šta sada ja trebam da uradim jer kada upalim xbox imam samo obicni menu nemam Freestyle ne mogu uci u svoje igre…
Ako mogu detaljne upute jer eto xbox imam samo 2 dana…

Hvala svima, Sabina

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=8491

Evo ovde tutorial… Procitaj lepo i razumeces sigurno…

Meni deluje da si ti obrisala default.xex od FSD-a. E sad, zasto si to radila, to nikako ne kontam. xD Sta ti je to smetalo? Igre brises iz glavnog menija Freestyle 3, kada udjes u Xbox 360 igre, pa pritisnes Y, pa onda Delete.

EDIT: Da bi ga instalirala opet, prati tutorijal koji ti je gore okacio Dexter995.

Prvo hvala na hitnom odgovoru. Nisam znala sta je u pitanju, kontala sam da je neka igrica koja nije u folderu jer ja sam kupila xbox sa nekim igricama i to je stojao dok mi taj momak nije nista rekao da ne diram i da je u pitanju Freestyle 3 meni jer ja evo samo 2 dana imam xbox i sve sam morala da ucim…

i desi mi se ovo taman da krenem da igram evo… :frowning:

Nadam se da cu bar igrice imati i da cu uspjeti sve veceras popraviti stvari… A eto sad znam da direktno mogu da brisem igrice… :frowning:

Nikad ne brisi ono sto ne znas sta je, ja sam to saznao isto na tezi nacin, kada sam obrisao neki savegame pa izgubio oko 10 sati igranja, sva sreca pa sam bio na pocetku igre.
Sad samo prati tutorijal.

Igre ces imati sigurno… Osim ako ih nisi obrisala… Ti si samo obrisala fsd… Fsd ti je takoreci operativni sistem, koji upravlja rgh cipom… To ti je kao da slucajno obrises neke sistemske fajlove na kompu i padne ti windows… Pa moras novi da stavljas… Samo sto je na svu srecu podizanje fsd-a mnogo lakse i brze…

Ma ovo je bilo ispod foldera, znam da su bile 3 stavke koje su me “bole u oci” ono nesto xex. mislim ing i nesto jos znam da foldere nisam dirala nikako jer to je ostalo… Jer kada sam obrisala normalno sam igrila dok nisam ugasila konzulu… Sad kad sam sjela da igram samo vidim imam xbox live meni i nemam nista i sjetim se da sam danas izbrisala to (tj.navece)…

Nadam se da cu rjesiti jer dok sam sve ukapirala kako ide i onda kada spremim sebi igrice da igram napokon, desi se ovo… :frowning:

Ekipa ja sam uspjela kopirati taj folder FSD i sa njega ulazim u xex fajl i tu direktno pokrenem Freestyle menu ali kada ugasim xbox ne pokrene sam taj file…

Šta nisam kopirala da on prvo kada se upali, da pokrene direktno freestyle manager.

Nisi kopirala odgovarajuci launch.ini.

Ako pokreces fsd prvo sa usb-a. Treba ti fsd folder i launch.ini
Imas ih na download linkovima, u tutorialu koji ti je stavljen…Samo stavi ta dva na usb, i mora da pokrene… Kasnije imas dalje uputstvo kako da stavis na hdd…

Pretpostavljam da si skinula i instalacije? Skini i launch HDD.ini preimenuj u launch.ini i prebaci na HDD. Naravno FSD folder nazoves FSD, tako da ti putanja bude HDD:\FSD\default.xex.

Ja imam sve to u hdd:FDS/ ima i default i launch.ini i on ima

problem je sto kada ugasim xbox, ja moram uci stepen po stepen (korak po korak) xex 1.2 pa naci folder i uci na GSD default.xex i on meni udje u freestyle

a do jucer kad god sam palila gasila xbox sam je ulazio odmah u freestayle meni a ne da ulazim korak po korak

Verovatno nisi stavila odgovarajuci launch.ini… To ti govorimo sada… Da li si skinula zip fajl instalacija iz tutoriala?

jesam sve korak po korak kopirala promjenila ime i sve…Jer ja kada udjem preko xex menia u taj folder i pokrenem iz FSD xex on meni normalno udje u freestyle i nije problem igrati nista, vec samo sto moram ulaziti preko xex…

Udji pomocu notepada na kompu u taj launch.ini sto si prekopirala i iskopiraj nam sadrzaj i reci kako ti se zove FSD folder.

Folder se nazali u HDD u Freesyle pa ima tu xex koji pokrenem i otvori freesyle…

nootepad:
[Paths]
Default = HDD:\Freestyle\default.xex

[Settings]
pingpatch = true
contpatch = true
fatalreboot = true
regionspoof = true
nxemini = true
noupdater = true
liveblock = true

OK, a da li ti se folder na HDD-u na konzoli zove FSD ili Freestyle? Moguce je da ti se ne poklapaju imena. Mora da bude isto ime.

Zove se Freestyle i zato je prepravljeno u nootepadu da je tako al open ne pokrene…

a launch.ini se nalazi direktno na hdd, pokusala sam i da je u folderu i van foldera ali svaki put mi je isto kad ugasim konzulu…Ne znam ni ja sta je :frowning:

Treba da se nalazi van FSD (Freestyle) foldera, to mogu da ti sa sigurnoscu kazem. Folder i launch.ini moraju da budu u korenom direktorijumu (root), jer je to putanja koja je zapisana u launch.ini, kao sto mozes da vidis. Dakle, direktno na root stavljas FSD i pored njega launch.ini. Od ovoga nema lakse stvari, nesto radis pogresno.

Ajd lepo skines Dash Launch 3.14 pokrenes u Install folderu default.xex

Ako trazi install ili patch potvrdi i odradi to

Na prvoj strani u paths lepo selektuj za default gde se nalazi default.xex za FSD, idi desno na zadnji tab posle, stani na hdd i stisni X

Stisni B

Ugasi konzolu

Upali, imas FSD automatic da startuje

I nema na cemu

Sent from my Nexus 5