Xbox 360 modifikovan napravljen slucajan update

Ugl zelim da kupim bratu konzolu sa lt 3.0 da zajedno igramo gta 5 i nasao sam jednu konzolu veoma povoljnu , situacija je ovakva momak kaze da je konzola bila modifikovana i on nije znao te stavio Originalan Gta 5 i doslo do nekog update sa interneta i kopije vise nece da rade . On kaze da se treba samo preko usb vratiti nesto i da ce sve bitii uredu . Da li to njegovo pije vode ili me momak laze ?

Laze, mora da se flesuje opet na LT, znaci rastura se konzola pa na programator itd itd…

Sent from my Nexus 5

Hvala drug , moze lock tvoj odgovor mi je dovoljan

U sustini konzola je bila flesovana a imala je stari dash, kod bas starijih dasheva kada se stavi noviji dolazi do promene firmware-a samog dvd-a tj flesuje ga na fabricki, pa iz tog razloga mora novi fles posle na LT ponovo. A sa USB-a ide samo posle novi dash update. A taj sto prica ocigledno ne zna to i prica nesto sto mu rekao komsijin rodjak koji se u to “razume” :wink:

Sent from my Nexus 5

Ili jednostavno laze da mu uturi konzolu.

Ne moze da bude slucajno , hteo je da igra GTA V original bez obzira na sve, nista ga nije ostalo zanimalo :slight_smile: sve ostalo su price.

Samo hoce konzolu da uvali , nije neki posao rasturiti konzolu i flesovati dvd drajv opet za nekoga ko to zna , pa ti razmisli da li ti se isplati to raditi :slight_smile:

Dobro de, jos u trecem postu je trazio lock :smiley: