Xbox 360 missing cover

Posto sam novi u svijetu Xbox-a , i pocinju da me bune neke stvari
kupio sam sebi Xbox 360 slim , koji u sebi ima RGH
poceo sam da skidam sebi igre preko interneta i instaliram ih preko usb-a
e evo sad problema

nakon sto instaliram igricu na HDD i na freestyle-u je oznacim u podesavanjema
Udjem u fasciklu Xbox game , i umjesto ikona igrica pise Missing cover , molim vas pomozite , uzasno me to pocelo zivcirati

unaprijed hvala

Ova tema se povlacila vec 100 puta… Da li za sve covere ili samo pojedine?

Kazi mi da li uopste nije skinut cover, ili ti je cover skinut do pola, u smislu da imas recimo tekstualni opis igre, ali ne i ikonice? Ako ti uopste nije skinut cover, moguce je da nisi konektovan na internet. Ako si konektovan na internet, onda postoji opcija da u launch.ini fajl dodas
xhttp = true
livestrong = false
Problem kod ove druge opcije je sto pouzdano znam da je to meni resilo problem (pomoc za moj problem mi je dao direktno Swizzy sa RealModScene foruma, i to mi je odgovorio posle 3 minuta, dakle lik je upoznat sa problemom, i zna da pomaze), ali sa druge strane, koga god sam savetovao da to uradi na forumu, njima to nije pomoglo. U svakom slucaju te ne kosta nista da probas.

Verujem da uopste nije isao refresh artwork i da se nije povezao na internet , dakle prvo to treba :wink:

A ako mu nedostaje samo pojedinim igrama cover, onda je moguce da tog covera trenutno nema na netu… Kao sto je donedavno bio slucaj sa Far Cry 4, ne znam da li jos uvek nema, ali do nedavno kada sam gledao nije imao… Tako ona moze pogledati na jqe360, uvek se nadje neki cover…

Dexter995
nemam cover ni na jednoj igri
da li posoji neki drugi nacin da stavim cover osim putem interneta , jer bojim se sta bi bilo kad bi se povezao na net ?

Nema potrebe da se brines nece biti nista , u blokiran je pristup live-u . Slobodno povezi konzolu na internet i ides refresh artwork , mi ovde nikada ne bi smo rekli da se nesto radi sto nije sigurno .

znaci kad bi se konektovao na net , mogu dobiti blokadu samo za live ?

Covece, povezes konzolu na net, i nece se nista desiti… Bez bojazni… Ne moze ti konzola otici na net, zato sto je blokiran samim tim sto imas rgh cip… Kada povezes konzolu na net preko lan-a i wifi-a mozes skidati covere, prebacivati igre, skidati title update, i to BEZ IKAKVE BOJAZNI.

Postoji razlika izmedju konektovanja na net i konektovanja na live. Mozes da se konektujes na net, a da se ne konektujes na live, ali ne mozes da se konektujes na live a da se ne konektujes na net. Ako je launch.ini fajl dobro podesen, onda bi morao da imas ukljucenu opciju liveblock (liveblock = true), a plus ti mozes u podesavanjima u MS dashboardu da ogranicis konektovanje na Live.

A to je skroz nebitno i da imas pristup lajvu bio bi odma banovan sa njega, a ionako ti to nista ne znaci kada imas rgh . Znaci kada imas RGH lajv nije bitan uopste .

hvala puno svima , konetkovao sam se , sad su sve tu

Super, onda moze lock :slight_smile: