Xbox 360 Live or RGH?

Sta je bolje za vas?Xbox 360 live ili rgh?A da li mogu da surfam netom sa rgh-om???

Ja se Live-a nikada ne bi odrekao, ali ti moraš sam da vidiš da li ti se igra online ili offline.

Prelistaj ovu temu
http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/4816-rgh-jtag-ili-lt-3-0-sta-je-za-mene.html

Ne mozes da surfujes netom ni bez rgh, bar ne trenutno, kad ubace onaj IE mozda, ali i to ce biti pitanje kako.
Ja imam rgh, i kad pogledas, ako igras dosta igara, rgh je veoma isplatljivo. Ako igras 2-3 igre mesecno onda ti je svejedno, ali ako igras malo vise rgh je mnogo bolji. Em ne moras da kupujes rezac, em ti laser na konzoli nije ni potreban tako da ga stedis, ne moras uopste da kupujes dual layer diskove i da se brines da li ce da popucaju i ko ih je proizveo i da li ti reze lepo. I na sve to dodaj da ti taj live nije besplatan nego moras da iskesiras. Ali eto, meni je offline igranje mnogo bitnije, online jedino sto igram su neke igre za komp i to je to.

ikaran je dao odgovor, a za ovakvo pitanje treba da uslede i odredjene kazne jer o ovome ima na svakom cosku samo treba da procitas, nhf ali tako je…