Xbox 360 LIVE Matchmaking

Ja cu verovatno biti online oko 5-6 pa cu vam se pridruziti

Ok, UTIII će biti spreman!

Haha, odlicno! :smiley: To je vec nas cetvorica, a znate sta ja lobiram kad nas je paran broj :smiley:

btw, mozda krenemo oko 4pm, pola 5. Uvek moze da se proveri na:

http://live.xbox.com/en-US/profile/Friends.aspx

…ko je sve online.
Aj pa se vidimo za koji sat. :wink:

Jel ima nekog da hoce da proba neku igru preko live-a? Imam dosta igara pa bi hteo da probam… Ako neko oce neku nek napise sta bi igrao pa cemo da vidimo :smiley:

Evo ovako ko je za to da sutra organizujemo neko krljanje?
Igralo bi se nesto od sledeceg:

HALO 3
GeoW2
Left for Dead

Lako cemo se dogovorit sta se igra samo nek nas je sto vise,glasam za Gears ali da budem covek!:smiley:

Termin 15,16h pa nadalje,jel odgovara ili da pomeramo?

edit:
Dejane jel imas headset?

Moze sutra, meni odgovara termin

I ja sam za, verovatnije negde od 16h. GoW2 ftw!! :smiley:
Valjda mi nece nista iskrsnuti…

Dejane, ne brini, video sam friends request, samo ne palim xbox vec danima, posto mi je ps3 u kuci…

[SIZE=“4”]Uh sto je bilo dobro! :D[/SIZE]
[SIZE=“5”]Sutra u nedelju u isto vreme, od 4 pa nadalje.
Sto nas bude vise, to bolje.
[/SIZE]

Da, poučno!

Ja sam posle otišao da probam sa strancima, i upao u neku rusko-nordijsko-uk sesiju. 5 vs 5, King of the Hill. Znači svi sa sačmaram i NE MOŽE ČOVEK DA IH UBIJEEEEE AAAAAA! Prosek ranga je negde oko 58 bio, a gamertagovi tipa xX_bilo_šta_Xx. Odvaljuju ljudi ili šta god da su. Zaradio sam za našu ekipu čak 3 boda ali to nije sprečilo masakr :rolleyes:.

Posle sam morao na Team Fortress 2 da vratim samopouzdanje :slight_smile:

Ja sam morao na tamburase da se tesim.:mad:
Zli Djordje i Dejan koljac me naterase da pisem ovu tuznu poruku pod alkoholnim dejstvom.
Al dobro sutra je nas dan.:smiley:

Dejan Koljac : ))))))))))))))))))))))))
Vidimo se sutra…
Pozz

Hahaa, video sam da si otisao na public live, i posle 10 minuta bacim opet pogled, vidim Orange Box. Pomislim, ili ga je cekanje na matchmaking smorilo, ili su ga an*lno silovali (da izvinite na jeziku)… :smiley: opasno je izaci u Gears2 divljinu, nema sta. Treba imati mazohisticku crtu u karakteru…

@PekiSa
ne daj se smoriti, super igras, plus jaci ste kad vas je trojica, sto se pred kraj i osetilo. Ali ja se nadam da ce nam se Padawan mozda pridruziti danas… :slight_smile:

aaaaaaaaaa :frowning: Ocu li vise zavrsiti taj prijemni pa da vam se pridruzim, bole vas brige:p

Ma batali prijemni na dva sata! :smiley:
Moramo vise da nakupimo 3v3, goddammit!!

Vidis ja bih vam se 100 posto pridruzio, e zbog toga kupujem xbox TEK posle prijemnog, bas zbog toga sto ne bi mogao odoleti :smiley: Ma opusteno cim upisem (daj boze) fax, igracemo…:wink:

ha, ja volim da probam sve pa da vidimo. Čekao sam samo jednog da ubijem, da me mine želja. Ali igraju kao pirane, dolaze pred spawn point, odalamete i ćao. Ja jedini sa svojim simboličnim rangom 1 a “najslabiji” sa 56. Međutim, na kraju, score kaže da sam 4ti u ekipi. Meni to bilo dosta :slight_smile:
A ti tamo čudni neki ljudi viču: “Byaaatch”, kao da zaplaše… nemam pojma, ludo je to tamo, u XBL divljini.

edit: I brzo je skontao match, možda minut da se potrefe ekipe. Ne znam da li postoji opcija za kick kod hosta, ali su me ostavili.

Mogli bismo opet da probamo public match, posebno ako nas opet bude 5. Ono jednom kad smo probali, tj kad je igra uspela da nam nadje match je bilo ludo.
A mozda i da probamo UT3 danas ili tako nesto pa da uletimo u neki public match, malo i tamo da nas kolju

Ja sam stekao utisak da se ostalima ne svidja sto nas onako kolju u Gearsima. Ali ako budu ljudi za, i ja sam za.

Timski UT3 mi se kao ideja jako svidja, ali cini mi se da nece svi imati disk… no, videcemo.

E ljudi ja se izvinjavam sto sam pobegao onako danas,iskrslo mi nesto…A bas mi fora public bio :slight_smile: Mada je 3vs3 i extra. Javite ako ce biti jos klanja ja sam za …

Kad se sve zavrsilo, ostadosmo jos samo Arhitekta i ja, pa odlucili da probamo Wingman - to je ono kada 5 parova ide svaki na svakog. Za divno cudo, iako smo bili dosta razlicit lvl, brzo smo nasli partije.

U prvoj zamalo da pobedimo, u drugoj smo unistili ostale parove. :smiley:

Buduci da sam ocekivao da ce nas pocepati na froncle, silno sam se odusevio kako nam je dobro islo! Ili smo imali srece pa upali u mecheve sa normalnim igracima, ili smo bili host oba puta (mada, to bi mi bilo neobicno). Kako god, nije moglo jucerasnje krljanje bolje da se zavrsi…

Nego, Peco, gde se ti dede na kraju…?

EDIT:

U gears public mechevima se ne zna ko je host, igra nasumicno bira. Mozes da provalis da li si ti host (naravno, obicno nisi), ima par pokazatelja, ali niko ne dobije pravo da kickuje nekog drugog. Jedino ako host ragequituje, onda pukne cela partija. Tako to barem ja razumem.