Xbox 360 Kinect ili Playstation 3 Move

Molio bih za malu pomoc.Zanima me po vasem misljenju koji od ova dva Gadgeta je bolji i da li se uopste isplati kupovati neki od njih.Takodje me zanima i za koji od njih ima vise igrica.Postavljam ovo pitanje jer u skorije vreme planiram kupovinu jedne od konzola Xbox 360/PS3 pa bi mi mozda odgovor na ovo pitanje mozda pomogao da odaberem koju.Unapred hvala na svim odgovorima.

Bolji je Kinect i ima više igara. Ali, očekuj da će ti vremenom dosaditi, osim ako ne igraš igre sa nekim društvom, po mogućstvu sa solidnom količinom alkohola u krvi :smiley: Kinect Sports Season 1 i 2, Kinect Adventures, Kinect Joyride, Gunslinger, tu imaš razne žanrove, od sporta, nekih “avanturistučkih” mini igara, arkadne trke, “pucačinu”, od svega pomalo.

Moj glas ide Kinectu i 360.

Kinect ima mnogo vise igara , ali vremenom brzo dosadi to stoji a playstation move nisam imao prilike da isprobam ali kako ljudi govore bolji je kinect :slight_smile:

Sto se tice konzole, sagledaj koje ekskluzive te vise zanimaju i tu konzolu kupi. Sto se tice kinecta i ps-move bolje sacuvaj pare nego da bacas na to.

Imao sam Kinect i nisam ga preterano koristio. Ali mi nije zao para. Vrhunska je zabava za drustvo. Kod mene je znalo da se skupi drustvo da nas bude puna kuca i celu noc smo igrali i skakali. Upala misica kakve u zivotu nisam imao!!

Upravo, meni je bio interesantan dodatak

Ne bih imao xbox bez toga. Ako sutra uzmem XO kad tad mora da dodje i kinect!

Nazalost taj kinect ce ti sluziti za skype i eventualno “xbox on, xbox turn off” komande. Neces se naigrati na njemu. MS ga je odbacio kao da je tudje dete. :frowning:

Treba mi samo dve tri dobre igre kao sto je bilo na Xbox360. Tu smo igrali neke sportske, stoni tenis je ubijao koliko je dobar. Ma da se cesto desava da udaris samar igracu pored ili on tebi :smiley:
Pa neko preskakanje prepreka. A kuglanje je nezamenjivo za vecu ekipu. Meni je bilo super i samo zbog tih par igara sam zadovoljan.

Kinect sport rivals jedina prava kinect igra za one, ostalo nije vredno pomena. Imas kuglanje, tenis itd. Ja sam je kupio zbog klinca ali sam shvatio brzo da bolje rade kinect igre na 360. Igra je inace dozivela totalni fijasko.

Me verujem da je realno promasaj komercijalni. Malo ce ljudi da baci 100+ zbog jedne jedine igre koju ce da pali par puta godisnje. Nije realno.
Ali ako vec kupuje xbox 360 to je barem sada jeftino a igre dzabe. Ja sam moj kinect sa oko 10-20 igrara prodao za neku sicu.

Hvala puno svima na pomoci.Koliko sam ustanovio iz vasih odgovora Kinect je zanimljiviji.Ostaje sad samo da pronadjem povoljno xbox+kinect :DDD

da ne otvaram novu temu, nov sam u svemu ovome pa mi treba mala pomoc oko kupovine konzole, hteo bi da kupim xbox360 slim 250 ili 500 gb , e sad me zanima sta da trazim i na sta da obratim paznju, dokupio bih i kinect, i jos jedan dzojstik, ne mora da bude nova, al me zanima koji konkretno model neka oznaka, da bi se orijentisao koliko je konzola stara, gledam na KP vidim ima i novih konzola po povoljnim cenama i garancijom, a isto tako i polovnih sa garancijom i bez garancije, ali primecujem i cenovne nelogicnosti pa mi nista nije jasno. nisu bas male pare u pitanju a laik sam za xbox. svaki odgovor, svaka pomoc i predlog bi mi dobro dosla, na jednom drugom forumu su me pitali dali imam potrebu za igranjem online, pa ne vise zabava sa decom u porodicnom krugu

Trazi Xbox 360 SLIM, i neces pogresiti. Sve ostalo izbegavaj. Mogao bi da idem u sitna crevca ali ovo ti je najkraci i ujedno najbolji odgovor.

Ako konzola ne izgleda ovako, moj savet je da zaobidjes, jer ne znas sta sve ljudi prodaju. Moze da ti proda konzolu iz 2007 godine koja ce ti crci za mesec dana a upakovana je u plastiku konzole na kojoj pise da je napravljena 2010

Ako neces online, obrati paznju i da u oglasu pise "uradjen RGH"ili “sa RGH chipom”. Tako imas mogucnost igranja piratskih igara direktno sa hard diska bez rezanja diskova, ali nema online opcije hteo ne hteo.

Postoji i LT 3.0 opcija. Tu mozes da ides online ali moras igre da rezes na disk i igras sa diska. Ako vidis u oglasu da ima oba, zaboravi online samim tim da je i RGH prisutan.

Takodje mozda baci pogled kod nas u oglasima, ovde su ti mnogo pouzdaniji ljudi nego na kp ili limundu. ne kazem da su svi tamo prevaranti, ali ovde kad neko prodaje to su stari i provereni clanovi koji sigurno nece svoj kredibilitet prodati za cenu konzole.

Ako bi ja kupovao, pre bih trazio ovde.

Ako i dalje nisi siguran, posalji mi private message sa par oglasa oko kojih se dvoumis pa cu ti dati odgovor da ne gusimo temu ovde.