Xbox 360 HDD sa ili bez kucista?

Dosad sam koristila HDD 500GB bez kucista,danas mi je stiglo i kuciste koje sam narucila iz prostog razloga-2 HDDa,2 profila,2 igraca sto znaci da ce povremeno dolaziti do njihove rotacije,tako da mi je kuciste olaksalo samu zamjenu diskova.Moje pitanje je banalno ali eto zanima me pa da vidim misljenje drugih-da li je bolje koristiti disk bez ili sa kucistem glede temperature samog diska i njegovim pravilnim radom.

Po meni ti je uvek bolje da je hard sa kucistem,naravno ako je kvalitetno ali i bez obzira na to,uvek ga stavi u kuciste.

a zasto dva hdd-a? s ozbirom da na jednom mozes da natrpas neogranicen broj profila i save-ova istih nema potrebe da svaki igrac ima drugi hdd

stavi u kucistu mada isto ti se hvata, elegantnije je sa kucistem…

Znam sta govoris ali se ovde radi o dva dijametralno suprotna tabora igraca po pitanju igara,samim tim jedan tabor igra ajmo reci ozbiljnije igre dok drugi tabor pod nadzorom ovog prvog da nesto ne pokvare igraju LEGO pirate,batmane,Madagascar,Ice Age…I naravno svako ce imati svoj HDD,jeftinije je nego da nabavljamo dvije konzole.