X019 - London {MT} | 14. novembar 21:00č

reci ce vrv datum izlaska, nece pustiti public taj dan ja mislim… ima problema sa input lagom na pc…

No Scarlett news. Očekivano i ima smisla da sada objave šta je preostalo od XB1 igara.

Izgleda mega

Bemtisunac, koje osvetljenje…

ako puste reach veceras u mcc… niata mi vise ne treba

Glasine kažu da Reach dolazi večeras na Xbox a 3. decembra na PC, zajedno sa MCC.

2 Likes

Na Pc nece sigurno izaci sve odjednom, vec igra po igra… Ako dodje veceras na Xbox bicu najsrecniji na svetu… Jedva cekam veceras, da li je to onaj shadow drop sto apominju za veceras videcemo. Vec vidim preko 1000 sati kad ubace u mcc progression i daily i weekly challenge, i reach naravno.

1 Like

Ubiću ih ako ne kažu available now! večeras…

Jel u 21h po našem počinje?

Da, 21:00

1 Like

@xX8Lampard8Xx pisi ako bude sta za MCC za PC, ja necu moci da pratim, a hocu da znam sta me ceka.

1 Like

1 Like

Izgleda da ga imaš samo da bi se žalio kako ga ne koristiš lol.

2 Likes

Cak i da nisu ovo sve preostale igre bice one dostupne i na skarletu tako da neces nista propustiti. Prodaj to i cuvaj lovu za sl. godinu

Halo Reach na PC dolazi 03.12. Sjajno sjajno.

rare propast, sta je ono pocahontas? umesto banjo treeie, conker 2, viva piñata…
obsidian tragedija, sta je ovo Ben ten?idemo dalje…

ne, moram izdrzati jos 20 dana :sob:

@iKaran zvanicno 03.12.

Ovi definitivno digli ruke od aaa igara… Lebtehebo imate li ista osim hiljadu malih sitnih gluposti sa grafikom iz crtaca ? Crossfire jedino sto valja …

6 Likes