Worms Collection problem ...nemogu da je pokrenem

Odradio sam ISO fajl XBCeom KAO I OBIČNO .
Pri pokretanju igre konzola mi se ugasi odnosno neće da je pokrene .
Koja je fora kako ovo da se odradi da bi igra radila odnosno kolekcija ?

a da probas sa iso2god, obicno ako je tako nesto u pitanju krenes prvo sa drugim programom a onda ako i to ne pali skines drugi rip igre…

Odradio sa iso2god i opet isto .Upitanju je STRANGE verzija.
Sad skidam JTAG rip sa bitGamera ,verovatno će opet biti isto al eto da probam .

Zar se može desiti da nevalja rip igre? Pitam jer sam dosad odradio 200 igara sa XBC-om… 30 sam ih probao i rade 100% savršeno… Iso2God sam samo koristio na Dragon’s Dogma, radi suludih 49.000 fajlova…

Moze ali ukoliko skidas samo scenska izdanja (tipa COMPLEX, STRANGE itd.) manje su ti sanse za to. I ne bih ti preporucio da skidas JTAG rip-ove za bilo koju igru, vec lepo sam skines scensko izdanje za igru koju hoces pa je onde proteras kroz XBC. E sad za Worms ne znam, jer je to kolekcija. Licno nisam imao problema kada sam provucem is kroz XBC.

@breb

Uradi tako kao sto si namerio pa vidi, ukoliko ni tada nece, onda javi ovde ili mi posalji PM, da ja skinem, pa da probam, pa cu ti javiti sta sam uradio.

Nisam ni sa JTAG Ripom ništa odradio ,taj rip je u stvari iso fajl koga ni jedan program nemože da otvori bruka teška.
Pa sam na kraju skinuo Worms 2 Armagedon za PS3 verziju PSN Duplex e to radi bolje išta nego ništa.

Upravo “kupujem” STRANGE verziju, javljam ti sutra utiske. Inace, imas Worms Ultimate Mayhem za XBLA.

Nakon komentara da sam 200 igara uradio sa XBC-om, ti mi preporučavaš da igre radim sa XBC-om??..
Pa šta mi je ostalo da provučem? LoL

Jovane legendo :facepalm:

Opisao sam ti samo kako ja radim i nikada nisam imao problema. Video sam tvoj komentar ali nevezano za to, opisao sam ti sta i kako radim kada je prebacujem na RGH i pritom sam ti dao dobronameran savet da ne skidas JTAG Rip-ove i odgovorio sam ti na pitanje u vezi rip-ova koji ne valjaju, detaljno. A ti mozes da facepalm-ujes do sutra.

Hvala na dobronamjernom savjetu… “:facepalm:” povučen :wink:

@breb

Nisam ni ja uspeo da je pokrenem, odmah mi se resetuje konzola. Odradio sam sve preko XBC-a i nece ni da cuje.

Na osnovu svega iznetog dolazim do zaključka da je Worms kolekcija STRANGE izdanje neispravno ,a pošto ne postoji drugi rip istog ostaje nam samo da koristimo XBLA i PSN izdanja svake igre posebno .
Ovim zatvaram temu.

Zahvaljujući članu foruma mirkopu koji mi je pomogo preko PM jer je tema bila zatvorena stvar je dobila pozitivan obrt.
Ja ću samo preneti ono što mi je mirkop reko preko PM kako da se odradi STRANGE izdanje koji je ispravno .
Strenge izdanje prvo treba da se obradi XBC potom iz sadržaja dobijenog posle obrade uzeti samo folder CONTENT sve ostalo je nepotrebno.
U contentu se nalaze tri foldera koji izgledaju kao XBLA arkadne igre što ustvari i jesu ( tri igre iz kolekcije ) dalje samo treba odraditi svaku od te tri igre kao klasično XBLA izdanja i to je to svaka igra radi ekstra .
Hvala mirkop još jednom ostavljam temu otvorenom ako još imaš nešto da dodaš ili neko nešto još da pita.

Po pravilima za svaki problem se otvara nova tema, a i kaznjivo je(2 kaznena poena) upadanje u tudju temu-problem sa pitanjima(hijacking), tako da ovo ide pod lock, reseno.