Witcher 3 Crash

Prilikom “In Wolf’s Clothing” questa tokom zadnje cut scene igra samo crashuje, postoji li neko resenja za ovaj problem?
Hvala :slight_smile:

Skini neki update mozda?

Na cemu igras ?

Na PC-u

Vau, koliko informacija dade… skini zadnji update za igru i zadnji krek ako imas narodnu verziju :smiley:

I meni se desavalo,koliko sam shvatio problem je generalno sa nvidia karticama(specificno gtx 970), pretpostavljam da imas narodnu verziju, tako da sta trebas da uradis je da skines verziju igre 1.02 ili stariju.Mozda cete mi se smijati jer sam rekao da skine stariju verziju,ali da, kod mene je to popravilo imao sam 1.31v game of the year,tako da skidaj 1.02 verziju i rokaj

Hvala puno, skinucu, prebacim save i nastavim.
Javljam ti sta je bilo.
Za ove sto govore da skinem update igra je sa svim updateovima i dlc-ovima/ trebao sam ovo da napisem na pocetku.

Takodje da napomenem da je i meni igra random izbacivala svakih 2h kada igram uzastopno, ali nista strasno samo jednostavno se vratim u igru i teram

Jel u pitanju AMD ili nVidia grafika? Ja sam imao problem sa AMDom do skoro 1.07 update-a jedino resenje pre toga je bilo koriscenje posebnog directx dll-a.

AMD graficka je u pitanju, nesto mi je mrsko da eksperimentisem pa cu verovatno samo skinuti stariju verziju igre i prebaciti save.

Ja sam presao celu igru i prvi dlc na kompu sa amd grafikom bez i jednog problema. Doduse igrao sam pre godinu dana, pa boga pitaj koji je bio update tad aktuelan.

koju amd graficku imas

AMD 285 (moja grafa) je imala problem sa witcherom i to samo u odredjenim delovima. Npr predjem 20% igre bez problema i kad dodjem u odredjenu regiju tj. odredjenu tacku igra crashuje sa amd bla bla errorom. U tom momentu je jedina pomoc bilo to da skinem te posebne dll fajlove i njih ubacim u folder kod exe-a. To je kasnije reseno pa sam igru sa 1.31 verzijom presao bez ikakvih problema.

Sto se tice tih dll ova moraces da sacekas da dodjem kuci sa posla i nadjem link.

meni se slicno desavalo sa gtx 970, skinuo prvo 1.31 goty, kresovalo na prvi onaj cutsceen svaki put,onda skinuo stariju 1.02 verziju,sve radilo kako treba,samo bi ponekad mozda svaka 3-4 sata igra kresovala,ali samo je ispocetka pokrenem i to je to

Evo ga:

AMD Performance DLL at The Witcher 3 Nexus - Mods and community?

AMD Driver DLLs Repository and Performance Survey | guru3D Forums (broj 1. Open this link i skini ga sa mega upload-a, kao sto pise na reddit-u 1036 je meni pomogao sa problemom crash-a)