Wireless adapter problem

Dakle imam wireless adapter(onaj s jednom antenom) ali jednostavno mi ne može prepoznati wireless signal,probao sam i ručno unositi ip adresu i ostalo u xbox ali bez uspjeha,stalno svjetli crvena lampica na adapteru.Wireless signal je u redu jer ga bez problema hvata mobitel a i blizu xboxa je svega par metara.Ima netko kakav prijedlog?

Hmmm…jel radi adapter xboxa ? I ako je na par metara, pa povezi kablom, bolje radi onda…

nije mi baš zgodno povezat kablom jer bi kabal morao prolazit ispod vrata ili tako nešto a ovo mi nije jasno zašto ne funkcionira,pa radi adapter i jedan jedini put sam se uspio povezat ali nisam išao ni na live ni ništa i nikad više se nije htjelo spojit na wireless

Pokusaj da restartujes wireles ruter i da ponovo sve povezes…ako to neuspe, onda je verovatno hardverski problem

Probaj ovo sve
Troubleshooting and Improving Wireless

pročitao sam ovo i isprobao sve ali i dalje nema šanse da prepozna mrežu,stvarno ne shvaćam jedino logično mi je da je taj adapter riknuo,probat ću s kabelom povezat pa vam javim kako se ponaša :smiley: Hvala svejedno

Pokusaj da kontaktiras mirka ili studia, mozda imaju neku konzolu koja je riknula pa da ti prebace adapter…

Ako je original wifi adapter za xbox imas ga u network pa se konektuj na wifi, ako nece da vidi wifi onda je nesto do wifi routera.

Sent from my iPhone using Tapatalk

original je adapter i neće da vdi wifi,ima li negdje kakav tutorial za postavke routera,bio bih veoma zahvalan