Wii u

Neoya.com Wii2HDMI - HDMI your Wii.

Samo ovaj i ni jedan drugi.

@padawan
lol ne :smiley: nego zato ĆĄto lik stvarno lupa :smiley:

Ne gledam ĆĄta piĆĄu na gafu, gledam njegove izjave, koje su smehotres. Poslednje 2+ godine NIĆ TA nije pogodio. Bolje rečeno, pogađao je kada je trĆŸiĆĄte bilo jednostavnije, sada ne moĆŸe, jednostavno ne ume.

240fps 1080p igre, to je rekao za PS4 :slight_smile:

Izgleda da ga ne pratiơ dovoljno xD svaka njegova vest je prepumpana i puna senzacionalizma, čist attention whore samo zato ơto mora da opravda to ơto ima svoju emisiju na GTTV-u. Pravi pare na osnovu predviđanja koja je imao pre 3+ godina.

Sta ga ja znam, meni zvuci uverljivo, mozda zbog sedih vlasi :smiley:

Koliko je slika na Wii-u bolja sa ovim adapterom?

Analisti i treba da zvuče ubedljivo, to je fora svih gatara :wink:

Doduse moram priznati da mi zvuci smesno njegova izjava da ce MS da pobedi samo zato sto ce (navodno) imati TV tjuner. I da 8GB podstice inovativnost. I tako neke stvari.

Ne znam,cekam da Davey odgovori nesto :smiley: ,nisam najzadovoljniji sa komponentnim pa ako je ovo bolje onda bih definitivno uzeo ovo .
mozda mozes nesto da zakljucis na osnovu ovog klipa Wii2HDMI from neoya.com (Unpacking and Review) - YouTube

Meni nije vaĆŸno koliko je bolja (za nijansu) nego to ĆĄto mogu da poveĆŸem na HDMI bez da se kočim sa komponentnim kablom kada već imam matori xbox na komponentnom.

Bolje rečeno, bolja je isto onoliko kao ơto Wii igre izgledaju na Wii U

@Padawan

Da, ali ne znam da li si primetio da u tim statističkim podacima stoji isti broj prodatih konzola u njihovom life cycle-u.

@padawan, ma preuvelicao sam kad sam rekao “prepoloviti”, toliko nece da spuste nikad, tako da to ne mora da ti se vrti u glavi. Nisam nesto ni gledao trziste niti prodaju, ali Nitendo je to, i znaju da imaju fanove koji ce je kupovati, spustice sigurno nesto malo da bi privukli jos ljudi, ali ne toliko. A 50e manje/vise, nesto ne verujem da ce deliti konzolu dzabe, ne znam koliko ti znaci ako ces za to cekati 2-3 meseca

Jedini razlog zbog kojeg bih ja sacekao, mada ne planiram kupovinu, su igre koje ce izlaziti. To je i ono najbitnije, vidi sta ce biti sa igrama, i kakve su. Evo prvo sto mi pada je Bayonetta 2 i Pikmin 3, ovo drugo bi koliko sam informisan trebalo uskoro, pa opravdaj kupovinu zbog igara koje bi odigrao. :slight_smile:

Nisam video statisticke podatke samo ovu sliku, ako na to mislis

:smiley: Samo si tu sliku video?

Ima estimated console count sold by end of generation, ili kako već.

Za obe konzole PS4 i X720 je rekao 85-95 mil ali da će X720 pobediti. Na netu se zezaju da to znači da će PS4 pobediti jer svaka njegova pretpostavka se obistinila, ali skroz obrnuto :smiley:

Zali boze i tih 200e. Gigabajt updatea out-of-the-box, abizmalno spor interfejs, abizmalno losa baterija, nije multitouch
 tuga.

Wii U je po meni potpuni promasaj koji ce da se izvlaci na jedne te iste first-party naslove. Ako na E3 ne pokazu nesto fantasticno, pukli su. Ko duze prati forum zna da ne kotiram Nintendo posebno visoko, i da mislim da je vreme da im te njihove gimmick konzole propadnu. Zbog njih je cela druga polovina ove generacije zaglibila sa beskorisnim motion kontrolama.

Ja licno ne bi uzeo Wii U ni da mi ga poklanjaju, smatram ga bezvrednom igrackom. Mozda, MOZDA opravda postojanje u sledecih pola godine, godinu, ali ne bih se kladio.

Mada opet, ti voles slatke platformere. U tom slucaju, Mario, Zelda, Kirby, Rayman i ostali bi trebalo da ti scratch taj itch bolje nego ms ili sony.

Samo si tu sliku video?

Haha, ma poceo sam malo da pratim i ono njegovo obracanje na gafu ali sam zaspao na pola
 Stvarno ne znam sta ce mu da se frlja sa milionima tako olako.

Mada opet, ti voles slatke platformere. U tom slucaju, Mario, Zelda, Kirby, Rayman i ostali bi trebalo da ti scratch taj itch bolje nego ms ili sony.

Jeste, volim, smorilo me nasilje. Cak razmisljam da uzmem Wii ovako kasno, zbog svega sto sam propustio


Ček zaơto Rayman? Rayman Legends izlazi i za X360 :slight_smile:

Zelda nije platformer.

Dakle Mario i Kirby

Wii ti je 100000x bolja kupovina, evo prodaću ti ja moj ako si zainteresovan. ImaĆĄ minimm 50 igara koje moĆŸeĆĄ igrati straight out of the box.

Razmislicu jos, odupirem se porivu svaki dan :smiley:

Ja sam bio u velikom iskuơenju da kupim za 270€ sa New Super Mario Bros U, ali bukvalno nedelju dana posle tog deal-a koji sam imao su počele da iskaču vesti o ovom unofficial price dropu i bilo mi je drago.

Da ne pominjem tu probleme sa konzolama (brikovanje itd) i to ĆĄto digital igre se ne veĆŸu za nalog, kao na svim ostalim konzolama, nego za samu konzolu, znači ukoliko promeniĆĄ konzolu, moraĆĄ da menjaĆĄ i account i da se odrekneĆĄ svih igara.

Ć to postaje problem jer, ako kupiĆĄ tipa 3 digital igara i pukne ti konzola, ti ne moĆŸeĆĄ te igre preneti na novu WiiU konzolu, ostale su na staroj :smiley:

Odličan potez Nintendo.

Meni ne smeta to sto su igre vezane za konzolu posto kupujem igre koje su izdate na disku,brze im pada cena.Jedini mi je malo off sto se igre ne mogu instalirati na hd kao na xboxu.

Koje igre? :smiley:

To je osnovni problem Wii U konzole.

Hahaha, digital igre vezane za konzolu? Pa ovo je smesno bre. :smiley: Kakav SMESAN potez
 Pa sta oni misle da ce jedna konzola trajati vecno? Ili posto nemaju mnogo igara, pa da ih prodaju po dva puta? :smiley:
Haha, ja za ovo nisam znao, ajde razumem da vezes za nalog, ali ovo
 Mislim naravno iako vise volim lepo kopiju koju kupim u prodavnici na disku, opet, bar na pc-ju, digital release je uvek jeftiniji i ima toliko sale-ova da se vise isplati, ne znam kakva je situacija sa nitendovim store-om.

Ovo drugo.

Istina nema nicega  sto bi me interesovalo,uzecu samo MH3 ,a posto  i ti planiras  konzolu imacu sa kim da lovim  monstere  online :ruk:

Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut on Wii U overhauls boss battles
As expected following a retailer slip, Square Enix is indeed bringing Deus Ex: Human Revolution to Wii U in ‘Director’s Cut’ form. What is unexpected, however, is that it supposedly does actually rework the game a little, including improved AI, “visual improvements”, and a reworking of the widely-disliked boss battles.


DX: HR DC uses the Wii U GamePad for, and I quote, “touch-screen hacking, interactive map editing, augmented sniping, grenade throwbacks and many other neural hub enhancements.”

The DLC chapter Mission Link, which was essentially standalone before, is now “integrated seamlessly” into the main game, as is the DLC mission Tong’s Rescue. The announcement also boasts of “refined game balance and combat,” Miiverse integration, and developer commentaries and in-game guides. Hey, this is quite a lot of shiny new things! Now, please, pretty please, could some of them find their way home to the PC edition?

The boss fights were awfully out of place in HR, simply combat arenas which require straight-up fighting. You could simply run away from bosses in the original Deus Ex, if you wanted. As well as being out of place, they punished players who were equipped and augmented for sneaking or social approaches. How exactly they’re different in the DC is a mystery, with Squeenix only saying they’re “overhauled.”

Square Enix isn’t any more specific with a release date than “soon”. If you want Deus Ex newness now, the publisher also has the OC ReMix gang jazzing up the very first Deus Ex’s soundtrack for Deus Ex: Sonic Augmentation. To my ears, they’ve mostly added lots of noises, but perhaps that’s your bag.