[Wii, GameCube] Dolphin emulator

Jel neko probao ovaj emulator Wii-a i Game Cube-a za PC ? Moji prvi utisci su vise nego odlicni. Skinuo sam Resident Evil Zero i radi kao pravi. Eto jos jedan mali info za sve koji bi da odigraju nesto sa ove dve konzole. Iskreno bez joypada nije to to ali fala Bogu i za PC ih ima na kile.

Link za 32bit i 64bit verziju:

Dolphin, the Gamecube and Wii emulator - Downloads

Koji su hardverski zahtevi, imam dualcore i te fore ali koliko mi se cini za ovo treba neka bruka dobra masina da bi sve radilo kako treba

Dual Core je dovoljna… probao sam i kod drugara jer ja nisam referenca (imam quad, 8 giga rama i nabudzen 9600) Jedino je pitanje koju graficku imas ? kao sto rekoh drugar ima Dual Core, 4 giga RAM-a i 8800 GT.

Moze biti nesto od ovoga!
Bas sam hteo da isprobam super paper mario, koliko su obicno igre za wii velike?

Kada dodjem sa posla pogledacu koliki je ovaj Resident Evil ZERO.

Ja sam ovo ranije imao i stvarno mi se svidelo, vrlo je dobro napravljen.
Samo jedna stvar mi smeta.
Kompijuter koji odgovara zahtevnosti da se Dolphin pokrece bez problema kosta mnogo vise nego sam Gamecube.

Dobra fora mada malo beskorisno jer ipak…emulator je za WII :smiley:

Igre su jedan dvd max/4,7 giga max :wink:

Emulator je za Wii a posto su Wii i GC full compatibile onda rade i Wii igrice.

Ja sam uspesno zavrsio relativno svezu Muramasa: The Demon Blade za Wii preko Dolphina. …istina da nije previse komplikovano za emulirati jer je 2D skroler ali je bila dobra igra za opustanje zivaca :stuck_out_tongue:

A na PCSX2 sam presao dosta igara, podrzaumeva se onih koje fino rade, a skoro sve sto vredi radi dobro na 3.5GHz kloknutom dual core-u (pcsx2 nema quad support za sada, dodatna jezgra moze iskoristiti samo software renderer za grafiku)