Wave patcher

pa da i ja sam ranije nesto malo ali nisam hteo da “pametujem” kad neznam provereno zato sam se suzdrzavao i sad kad sam nabavio Xbox 360 elite (pre 15-tak dana) i sad diskutujem sve :):slight_smile:

Ovo je odlican patcher, odlicno radi. Pored njega sam koristio i PPF-O-MATIC, koji je isto odlican, brzo obavlja posao, ali nisam siguran da li podrzava Wave 4.

The Pirate Bay - The galaxy's most resilient bittorrent site probaj i ovo,ako taj program ne uspe,testirano je na 1.4 i 1.5 :slight_smile:

Pozdrav svima ja sam novi na ovome forumu,imam jedno pitanje,ovako,imao sam xbox sa 1.6 firmwareom i patchirao sam wave 4 igre na wave 3 i sve je radilo super,prodao konzolu i sutra kupujem elite sa 1.61 firmwareom,znam da taj firmware pokrece wave 4 igre ali pokrece li i wave3 ili ima kakvih problema sa time?

Da pokrece i wave 3

Hvala puno na brzom odgovoru.

Dobrodoš’o, i nadamo se da se tvoje učešće na forumu neće završiti ovim postom :)!

Ma nece sigurno,forum je odlican,ima brdo korisnih stvari za saznati a nisam bas noob po pitanju Xbox-a tako da se nadam da cu i ja nekome pomoc ovdje.

jel moze neko da mi malo pojasni kako se stavlja wave loader 4 ???

Evo pojavio se novi patcher, koji sadrži sve wave-ove uključujući wave 9! Jedini je problem što je sve na francuskom, ima li neki “francuz” da proba testirati pošto je malo drugačiji od stare verzije? PM-ujte me, poslaću vam link za download.

jel radi ovo i za assassins creed brotherhood i nfs hp?

uf ovo bi bilo savrseno da radi ali cisto sumnjam :confused:

Ne verujem da radi, dzabe nam sve ako ima mandatory Kinect update.

Ne radi, zato sto Waveovi nemaju nikakve veze sa AP 2.5!

Gde se u agbx360 vidi da li je igra AP2.5?

U pravu je Aleksa, ako je patcher ostao na nivou da samo patchuje wavove, onda sigurno ne radi. However… Vidim da ima nekih novih opcija, koje su na francuskom, postoji onaj promil šanse da te opcije možda nekako uklanjaju AP 2.5. Elem, ne nadajte se prije nego neko ispita ovo.

Pa patcher valjda treba da, kao i do sada, omoguci onima koji imaju stariji fw da igraju igre sa waveom vecim od 4. Pa kao imaju stari dash znaci da mogu igrati te igre sa ap2.5

Pa patcher valjda treba da, kao i do sada, omoguci onima koji imaju stariji fw da igraju igre sa waveom vecim od 4. Pa kao imaju stari dash znaci da mogu igrati te igre sa ap2.5

Sumnjam, mozda, ako si koristio wave patcher na ove nove igre, mozes da nam kazes da li rade ili ne. Bas me interesuje da li rade.

hmm probao sam malo i preveo i mislim da nam ovo nece pomaci :frowning: standardne opcije downloadujete prvo podatke za wave koji ocete zatim patchujete u wave i to je to…opcije dole koje imaju su za direktno rezanje iso-a iz programa…Posle patchovanja i dalje stoji ap 2.5 tako da nista od pokretanja igre,jedino ako ja nisam propustio nesto a mislim da nisam.

Ako imaju stari dash, patchovane igre ce svejedno traziti update dasha prije pokretanja, tako da je sve uzalud… Vrtimo se u krug. Dođe mi da spakujem konzolu i da je pošaljem M$-u sa porukom “eto vam kad ne može ništa na njoj da se igra…” :lol: