VREDNOST Xbox 360 Slim 250GB,Kinect Bundle

Cao Drugari,

Razmisljam da predjem na Xbox One i da prodam svoj Xbox360

Kupljen je ovde u XBR Shopu u paketu kao --Xbox 360 Slim 250GB,Kinect Bundle. Konzola je J-tag -ovana sa Dva dzojstika.
Konzola je ispravna i samo kod mene kuci mazena i pazena.
Jtag je radio Studio VPC aka Vlada. Puna Igara na HD + original Kinect Adventure.

Interesuje me koja je trzisna vrednost koju bi mogao da dobijem za ovo u kompletu?

U paketu ide Kao i sve u originalu. Konzola,250GB HD,Kablovi,AC adapter,Head Set, Kinect,Nosac za Kinect koji se montira na LCD/LED TV i dva dzojstika.

Ako ima i zainteresovanih,posaljite mi i ponudu. Ali u sustini vise me interesuje cena da vidim da li se isplati da prodajem ili da ostavim klincima i ubacim milion Xbla igara da se igraju a da sebi kupim XO.

Unapred Hvala.

180e…

Tako je i moja neka procena 180evra, to je po meni maximalno vrh plafon…

Ja sam sličan bundle uspio prodati za 200€, ali sam čekao 2-3mjeseca kupca.

Da nadopunim ove…(tackice iz proslog posta), meni da se javi neko i ponudi 150 evra bi mu ga dao bez razmisljanja, a sve ispod 150 nebi niti prodavao radje bi ga ostavio sebi ili poklonio nekome…

Realna vrednost RGH Kinect Bundle-a sa dva joypada je oko 200-220€. E sad, da li ćeš uspeti toliko dobiti - ne znam.
Pokušaj ovde da ga oglasiš, takođe i na KP, pa ćeš videti kakvo bude interesovanje…

Moj savet bi ti bio da prodas posebno konzolu sa 2 dzojpeda a posebno kinect, pre ces tako prodati a potencijalno dobiti i koji evro vise.