VG Leaks: Novi Xbox neće zahtevati "Always online", Xbox mini - prepakovani Xbox 360

U svakoj firmi potpisujes ugovor u kome se tacno zna sta smes a sta ne… Krsenje takvih stvari se sankcionisu smanjenjem plate, degradaciom polozaja pa cak i otkazom…

Cak je u ovoj situaciji ispao toliko glup (u nedostatku boljeg izraza), da se ovako nesto i podrazumjeva. Covjece jedan od najvecih projekata u kompaniji, posao koji vrijedi milijarde, i on se nadje da flejmuje narod.

Ili gijesim, i covjek je genije u rangu Sasha Baron Cohen-a u Boratu :smiley:

Granica izmedju genija i ludaka je vrlo mala… :smiley:

taj covek je bio samo godinu dana zaposlen u microsoftu a dao je za pravo sebi neke nedopustive komentare, a igraci samo po sebi veruju u svaku informaciju posebno ako je losa, a ne bi me cudilo da je do bio njegov plan za novi box, da bude always online…

Da je bio “uzoran” radnik na ne bi bilo otkaza… Nego, kada ce prezentacija?

21 maja valjda.

Zar nije trebalo da bude sada u aprilu?

Trebalo ali nista od toga izgleda…

Kao neki izvor ih je citirao, kako nemaju razloga da zure, zato sto Sony nije predstavio nista revolucionarno, te imaju vremena da se fino spreme :slight_smile:

Pa realno ima i tu istine,ali vise bih voleo da su i oni predstavili nesto tako umesto sto cekaju.

Jao sto volem sto sam procitao ovo! :smiley:
Vise mi je bio pun … pljuvanja, kritika MSa. Kad god se neka nova tema otvori za novi Xbox, nista dobro. Sad mi je ovo kao svetlo na kraju tunela! :smiley: Ne gubim nadu u MS i novi Xbox… :slight_smile: Mada su mogli da ga pretstave sad u Aprilu, pa makar onoliko koliko i PS4. Poludjeh! :smiley:

I o novom GOWJ su cutali, pa je igra i vise nego odlicna… Ja se nadam da ce tako biti i sa konzolom…

Ma daj, 149$, pa kupujem odmah.