Venetica

Dolazi nam novi Rpg od Atari-a, Venetica, za Ps3 za osam dana, a za Xbox i Pc 04.01.2011. godine.

Iskreno, ne znam sta da ocekujem, cini mi se dopadljiva, stavise i dobra, sto ne mora da znaci nista. Sve u svemu, definitivno cu je probati pocetkom sledece godine. Evo i kratak summary :

Set in the fantastic world of long ago Venice, the young Scarlett falls victim to a terrible mystery, which begins with the murder of her companion by a secretive alliance of mighty necromancers. Thus fate takes its inevitable course and threatens to throw the world out of order. Scarlett finds out that she is the daughter of death incarnate and is blessed with his ultimate powers. She is the only one who can stop the gruesome powers that threaten to destroy the entire living world. Now it’s your chance to reverse fate! Get ready for a fast-paced adventure set in an epic world filled with dark dangers and merciless adversaries. Arm yourself with mighty weapons, rally together powerful allies and master the dark powers of death. Can you conquer the powers that threaten to inescapably destroy the world of the living? Follow your path down into the deepest abyss to death itself - and back again, if you are worthy.

https://youtu.be/M_zkvnS7HjU

https://youtu.be/cPz0uaeGbDg

nebi da ti kvarim iznenadjenje ali ta igra je izaasla pre jedno godinu dana ako ne i vise za pc i za xbox360.

a evo i dokaz:

Venetica.PAL.XBOX360-DAMNATION

Release: 17/12-2009
Platform: Xbox360
Source: DVD9
Region: PAL
Genre: Action/Roleplay
Gameinfo:

Venetica stars Scarlett, the daughter of Death who
is the world’s last hope at stopping an evil
necromancer whose ultimate goal is to bring death
and destruction to the world.

With no knowledge of her origins or the power
that she possesses, Scarlett must learn how to
develop and use her powers to save her father and
defeat the necromancer and his henchmen.

Omg, smor, ja naleteo na Gamespotu i video relase date koji su oni i Ign dali.

venetica reviews and news at GameSpot

A sada kada si ovo napisao, bacim pogled na Shopto i vidim da je in stock za Xbox i Pc, a za Ps3 na preorder

ShopTo.Net: Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day

Jbg, kad se vec zahebah, jesi li je probao barem, jel valja ista?

da naravno da sam je probao, i mogu ti reci da mi se dopada. naravno nisam je igrao puno ali po onome sto sam citao i gledao, a po komentarima ljudi koji su je igrali i zasli vec dosta u nju kazu da je predobra igra. jbg treba naci vremena pa sve to uklopiti, i malo se igrati malo raditi filmove i serije pa malo gledati to sto se skida, jebiga jedino da se multipliciram u jos dvoje pa da oni rade ovo sto sada ja radim a ja samo da uzivam u igrama i serijama.

Nazalost imam isti problem, ne stizem ni 1/5 da odigram i odgledam sta bih zeleo :frowning:

po meni ne vredi. Mediocre RPG koji ima fail-ove na sve strane. ako vec imas toliko malo vremena, bolje to malo ulozi onda u 2 worlds 2 ako ti se igra RPG (kontam da si DA i ME presao)

pa i nije toliko los mislim sto kaze akiris srednje zalosno :smiley: ali mi se combat sistem svideo i dijalozi su onako simpaticni.nisam puno igrao pogubio sam se i batalio :smiley: sto se tice TWII stigao sam do poglavnja dva, nije losa moram je nastaviti ovi dana.za sve ljubitelje RPG-a topla preporuka :slight_smile:

Ja sam batalio TW 2 cim sam skapirao da na najvecem ostrvu mozes da se setkas po malim delovima. Grafika je fenomenalna ali, za moj ukus, igra je prekratka. Sto se Venetice tice, nije los naslov ali prica mi se nije svidela pa sam i to batalio. :stuck_out_tongue:

mozes da se setas po celom ostrvu,samo ne mozes odma nego polako da otkrivas kad radis questove itako…igra nije prekratka kako to kazes ako si je batalio i nisi presao :slight_smile:

mozes da se setas po celom ostrvu,samo ne mozes odma nego polako da otkrivas kad radis questove itako…igra nije prekratka kako to kazes ako si je batalio i nisi presao

Stigao sam skoro do kraja.:lol: Igra je stvarno prelepa ali mene je smorila zesce. Nego jel imas mozda Last Remnant?Kakva je ta igra?Pokusavam da je skinem sa torrenta, nema nigde seeder-a.

brate i mene smorila iskreno :smiley: al moram naterati sebe da nastavim .muceme oni ludi putevi u "bandiskom kampu"gde me mag poslao…sto se tice The Last Remnant par puta sam hteo je skinem ali nikako ne znam ni zasto nisam…hvala sto si me potsetio na nju :smiley:

Last Remnant je fenomenalna igra,bas je extra ako volis jRPG zadrzace te bas dugo. Borbe su potpuno u drugacijem fazonu nego bilo koja dosadasnja igra koja se pojavila… Imas ogroman broj heroja…

borbe su u fazonu JRPGova nista nisu drugacije tj ovakav je sistem u lost odiseju.sad cu je skinem ovo cudo jej :smiley:

vidis to ti je greska sto tako mislis. ovo je novi sistem borbe koji je tek odnedavno uveden u jrpg dok je to ranije bilo mnogo drugacije. pogledaj neke od kultnih igara tipa final fanasy, star ocean, suikoden, xenogears itd… to ti je nekada bio sistem borbe i bio je ok ali evo doslo je vreme da se promeni u gore po meni jer onaj sistem borbe je bas bio ok a ne ovo sada dobijes mac pa vitlas protivnika u areni.

da me nesvatis pogresno daleko da su igre lose jer ih sam igram te koje si naveo ali me nervira sto su promenuli combat sistem jer mi je onaj ranije bio mnogo drazi odaberes protivnika kojeg ces da tresnes a svom igracu kazes sta ce da radi dali da izvede napad ili da baci neku magiju ili ce da hiluje nekoga, doduse sve je to sada isto ali je opet drasticno promenjeno.

pa znas kako,dosta jrpgova sam igrao malo iz 2005 pa 2006 07 08 09… al ne po redu i ne znam koji je novi a koji stari gamaplay borbeni sistem i stvarno su mi sve JRPG igre slicne dosta iz njih je isto ako ih npr pravi Square Enix tj tri ace ili nemco bandai…star ocean je super igra i nju moram nastaviti kad tad :smiley: suikoden i xenogears nisam igrao.mozda suikoden odigram nekad…to to to ja volim sto si naveo u dodatku :ruk: igraj Lost Odyssey tu ti je takav sistem borbe i super je igra .najaca prica ikada (meni)

Last remnant je bio jako bagovit i imao je katastrofalan pad framerate-a do te mera da igra prestaje da bude igriva. doduse ne znam da li su to popravili patchevima ili ne

ja se samo nadam da PC verzija nema te bugove…jos malo i skinuta.

pc verzija je meni radila savrseno!
cak mislim da sam negde citao da je verzija za pc daleko ispeglanija nego xbox verzija, mada i izasla je dosta kasnije…
trazio sam za xbox nisam nasao :frowning:
ako neko nadje gde ima da se skine neka mi posalje adresu na mail ako mu nije problem :slight_smile:
hvala :slight_smile:

ako neko nadje gde ima da se skine neka mi posalje adresu na mail ako mu nije problem

@Mister CPM Nema na cemu.:cool:I Nadam se da ti se dopada.
Isto trazim ovu igru da skinem za X360 ali na bitsoup-u i xbox sky-u je nema. Ako neko zna gde ima seedera i da mogu da je skinem posaljite mi na mail. Hvala!:emoticon-0100-smile