Vaše slike

:eek::[:tmi:…sta cu sad…tako mi i treba kad pricam svasta -_- :D.

Svi su okacili, ali… no pressure… ocekivanja su velika… :smiley: bolje nadji neku jako dobru sliku :smiley:

Ahaha, pa ostali su mudro cutali dok si ti rekao okacicu pa si se predomislio. :stuck_out_tongue:
Pa ne idete na photoshoot, slikajte se bilo cime, fixnim telefonom ako treba, i postavite. :smiley:
Nije kao da smo mi ostali neka konkurencija, sve lepsi od lepseg… :smiley:
Sad cu da napravim dupli nalog, stikliram zensko i posaljem laznu sliku da vidim reakcije. ahahaha. :smiley:

vreme tece, timer sam ostavio a posle toga udaram cekicem hehehhehe

Nemam ni ja Fejs ali barem pet svojih slika imam u kompu. Mozda cu i ja okaciti jos neku svoju sliku, bio sam skoro na jednoj svadbi. :lol:

Ne znam zasto, ali ja strasno volim slike na kojima su ljudi pijani. Neka se otvori takva tema :smiley:

gospodin covek ima par epic slika sad jest da ni na jednoj nije trezan al dobro sad :smiley:
Čak ima jedan dobar video klip koji nikako ne mogu da ga ubedim da okači, verujte mi klip je ono što vi tražite :smiley:
A što se mene tiče ja sam previše lep za ovaj forum zato neću da vam nabijam komplexe xD

E ova tema bi isto bila dobra. Iz nekog razloga, na polovini slika sam pijan. Nekako tad ti dodje zelja da se islikas ko covek. Hahah. Ima ona fora cim pocne neko slavlje “aj da se slikamo dok smo trezni”, ali u mom slucaju to slabije ide, uhvate me jednom treznog, 20 puta “treznog”. :smiley:
@razza, neka, neka, nismo ti mi toliko osetljivi, slobodno nas ti zaseni. :stuck_out_tongue:

Ja sam bas pogledao, imam 2-3 komada gdje sam pijan, ali nisu puno strasne, bar ne meni :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk


Evo je jedna,gde se sam sebe ne plasim :slight_smile:


Aj reko da se i ja upišem u listu strelaca, al’ pošto trenutno nisam kod kuće, evo jedna s fb-a :slight_smile:

“Zbog BAN-a od 24h gospodin covek nije tu i niju u mogucnosti da odgovori na vas PM” evo sad mi stigla poruka kad sam pokusao da posaljem pm g.coveku

hahahahhaha

@Danijel :D…

Nemoj da zaboravis da se iscekuje ban i ostalih iz admin/mod tima koji nisu ostavili slike dakle nikola,predator,mirko i robotnjik :lol:.

Robotnjika vec videsmo, eno ga u Illegal Alliance, nemo’ da uplices coveka bre :stuck_out_tongue:

Evo i mene slika je malo matora al dobro tu imam 17 godina valjda a mozda i sesnaest :)…hocu minimum 5 thanks na ovoj slici inace vreme je isteklo vreme je za banje :stuck_out_tongue: :devil

i odakle mi treba tebe da znamo?

a i nikog neces zavarati da su te oci takve od bazena :smiley:

E ja bih voleo da vidim mirkovu :smiley:

@david

Jel te to riba ostavila pre nego što si skočio u bazen xD?

Produzujem rok za jos jedan dan a onda cu da pustim AKIRIS-a na ove koji nece da salju slike eeeee a to znaci BANHAMMER kakav nosi DEATH u DS 2 :smiley: pa vi vidite jel ce da kacite slike ili ne hehehehhe

evo pridruzujem se Davidu :slight_smile: mom drugu u zlocinu varanja MS, Davide dolazim sutra da pravimo account :wink:

Slika je bzvz prva koju sam nasao da odgovara nekim kriterijuma hehe