Vaše slike

@ studiovpc

Vlado isti si Novak Djokovic mogao bi pare velike da zaradis sa takvim izgledom :slight_smile:


Nadam se da me nećete škartirati sa foruma poslije ovih slika. Neka vas izgled ne zavara u pitanju je pitomo i civilizovano stvorenje koliko god to čudno zvučalo.

Eh da brade više nema poslije 6 godina nosanja. Dosadila i kresta i brada a i ne bi priličilo šefu obezbjeđenja.

Ne ne ne ne… Novak Djokovic je ISTI Vlado! Molim lijepo… xD

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Posle nekog punoletstva, od vrata nikako dalje:
:

@padawan

Auuu sinko pa ovo ne lici na tebe bre :slight_smile: inace jeste cool kad si u odelu svi te drugacije gledaju…

@Nemesis

Hahahhaha da da ja sam stariji od njega takp da on moze samo na mene da lici :stuck_out_tongue: there…

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2

Volim ove slike sa kotlicem,pivom i prirodom…nekako uvek je covek opusten i nasmejan.Ove u odelu i napetim misicima kad vidim pomislim da gledam sajt za poslovnu pratnju :smiley:

@Danijel

jesam to definitvno bio ja? :smiley: sad kad vidis sliku

@milan89sd

bitno je da se jeca potpisala na sisu, pa nek ide zivot :smiley:

Jesi,to si bio ti definitivno,Kad sam kupovao karte sedeo si za kompom iza onih zena sto prodaju karte.
Jos si i pogledao prema meni ali si brzo vratio pogled na monitor garant si visio na forumu :wink:

Termometar kvari sliku :stuck_out_tongue:

Ona rezervisala ako bude na rasprodaji…

gresley isti Mark Zuckerberg

Ahahahaha ni manje ni vise nego miting :stuck_out_tongue: mora da ce biti neki veliki miting jer nam je forum prepun zenskih clanova :D…a slike hocu da okacim ali stvarno nemam trenutno jer mi nema tih slika sa kastinga i slicno mislim da su mi sve kod njih a one koje su bile kod mene nema nigde -_- ali dobro valjda cu nesto naci.

Ima na ana . rs :stuck_out_tongue:

Iz nekih nepoznatih razloga ja uvek sto se tice prestavljanja izaberem ovu sliku hehe… :slight_smile:



Eto sad znate skim imate posla…(obicnim klincem :D)

Gospodin covek …pa daj te slike covece…prekinuo si niz.Kako si se postideo niko vise nece sliku da okaci.
Svi kazu kad “gospoda” nece da kaci slike necemo ni mi.

Svi se ugledaju na tebe covece daj te slike da tema nastavi da zivi.
I predlazem da kad skupimo 100 slika clanova da posaljemo Amerima da im pokazemo kako gameri izgledaju.
Da razbijemo taj stereotip da su gameri,debeli bubuljicavi i masni likovi :smiley:
ps u Japan ne smemo da saljemo tamo su svi do 50 kg i imaju frizuru ko Goku iz DBZ.

HAHAHAHAHAHHAAHAHAHA :D:lol: lololololo

ps. da ne bude samo trolovanja u postu,editovacu vcrs sa novom slikom moj post

ti stereotipi o gamerima nemaju vise veze, danas se svi igraju

Ma ipak postoje stereotipovi jos uvek. Npr, mozda se svi igraju na Wii konzoli, ili neko igra Kinect, ili tako neku casual igru, ono, igramo Sims.
Ali ipak za one kompleksnije igre, trebas se malo i uziveti. Ali je tacno da sve vise i vise ljudi pocinje da igra, sto bas i nije pozitivna stvar ako mene pitate jer se poprilicno uproscavaju igre bas iz tog razloga, da se sto vise ljudi privuce. :slight_smile:
E sad, normalno da postoje i uvek su postojali ljudi koji razbijaju te stereotipove, ja sebe smatram za gamera, volim cak i da kad me neka igra povuce zapostavim sta god u socijalnom zivotu, ali eto, takav sam, i ne bih menjao jer volim to. Samo ja pored gaminga imam i drustvo i sve ostalo. Bavim se sportom, ragbi sam trenirao do prosle godine aktivno i igrao za prvi tim u mom gradu, samo sam malo zatajio godinu dana zbog fakulteta, ali vraticu se. Imam i devojku…dobro nju bas i nemam sad, ispitni rok ide, ne moze se i igre, i ucenje, i devojka. :smiley:
Haha, nesto zatajila ova tema, nece svi da se predstave, pogotovo ne “gospoda” koliko mogu da procitam gore. :smiley:
A da ne saljemo mi sto smo poslali vise slika, da ne pravimo facebook. :slight_smile: Mozemo samo da razmenimo profile. :slight_smile:

Bas mi je interesantno kako bi svi voleli da vide moju sliku iako ima mnogo onih iz admin/mod tima koji nisu okacili slike a niko ih nije ni pomenuo…ja na primer nemam Facebook pa ni nemam neke slike a ako sam rekao da cu okaciti sliku to znaci da cu okaciti ali u neodredjenoj buducnosti… xD.

@danijel Ko se to ugleda na mene svega ti daj reci mi koj je taj koji je napravio tako los izbor :D.

od sada pa na dalje ko ne okaci sliku iz admin/mod team-a dobija 24h ban, no kidding :smiley: a posle toga ajmo dalje svi nema tu sad ocu necu nego stisnite muda bre, ko ima face moze tamod a kaci razne budalastine a ovde ne sme jednu obicnu sliku piffff… inace ja i nemam face ali dok sam imao svasta je moglo da se vidi heheheh

Countdown To