Vaše omiljene TV serije?

How i met your mother je ubedljivo najjaca serija :smiley:

Gledam je neki put na Fox Life, i zanima me serija, razmisljam da je skinem. Sad trenutno, gledam Alfa :slight_smile: Znate svi ko je, valjda?

Da pocnem :emoticon-0100-smile,jucer pogledao prvu seriju druge sezone The Walking Dead i gledati Terra Nova.

The Walking Dead Trailer:

Terra Nova Trailer:

P.S.I evo jedna prelepa vest za ljubitelje ove pre hjebeno dobre serije Spartacus,u prvom mesecu pocinje sa emitiranjem trece sezone(Spartacus: Vengeance)jedva cekam,evo i trailer:

Ova Terra Nova obećava, nikad čuo prije za nju. Elem:

Ne znam za vas ali ja sam se navukao do srži…

Sad sam odgledao prvu epizodu druge sezone, još sam napet, ne pamtim kad mi je neki sadržaj na TV-u izazvao toliku napetost i osjećaj nelagode…

THE WALKING DEAD RULEZ!!!

Ko voli zombie tematiku, ovo je must watch!

Za razliku od Lost-a koji je držao napetost lovljenjem u mutnom (nepoznatom), ovdje nema natprirodnih fenomena (osim same zaraze, naravno), ali adrenalin kola kroz svaku sekundu epizode, dok malobrojno društvo pokušava da se izbori za gole živote u svijetu nemrtvih. Tema jeste kliše, ali je pakovanje kao COLLECTOR’S EDITION!

Gledam još i Fringe, Dexter, House M.D. i How I met your mother, a odgledao sam i par sezona Očajnih domaćica sa ženom… :emoticon-0111-blush

Naravno, topla preporuka za sve gorenabrojane serije. :slight_smile:

Terra Nova ima 5 serija u prvoj sezoni,pre neki dan je bila zadnja,to sam cekao,tako da sam jucer skinuo celu sezonu,taman da je pogledam u dva puta :slight_smile:

Najtoplija preporuka za Game Of Thrones, i The Wire.

Lost
Dexter
Supernatural

Obavezno odgledati ove serije[ili bar jednu ako imate vremena i volje] koje su po meni otkidale,posebno prve dve.Inace kad stignem krenucu sa ovom gore navedenom serijom The Walking Dead,tu i tamo odlgedam nekad south park-a,simpsone,two and a half men i nadje se jos ponesto…

Damages- advokatura sad gledam 1sezonu mnogo dobro
Californication- ekstra serija likovi nisu normalni toplo preporucujem

Naruceno je 13 epizoda u prvoj sezoni Terra Nove, sledeca epizoda izlazi 24. oktobra. Odgledao sam samo pilot i mogu da kazem da nije lose, ali je ipak moglo bolje jer je ulozeno dosta novca.

Ceka se druga sezona Game of Thrones-a,odlicna serija.

@mihajlo_lost 13 epizoda to je vec pristojna brojka.

Isto, omiljena mi Je Game of Thrones, i jedva cekam drugu sezonu iako sam procitao knjigu vec.

Game of thrones je odlicna serija, nema zezanja sa HBO.
Sto se tice Spartacusa nisam znao da ce tako brzo nova sezona s obzirom da je glavni glumac tj. Spartakus preminuo ali eto brzo se snimalo, nadam se da ce opravdati ocekivanja.

to sto sam ja napisao da je LOST meni ubio zelju da gledam neku drugu seriju posle njega, odnosilo se na to da verujem da bolju seriju od LOST-a necu gledati. no ukusi su razliciti.

inace nisam shvatio dal si odgledao celu seriju do kraja ili samo trecu sezonu do kraja. u svakom slucaju treca sezona je najslabija, jer su producenti jos uvek furali fazon iz prve dve koji je postao izlizan a nisu znali sta dalje. sve se to sredjuje sa pocetkom cetvrte sezone i do kraja je uff…

Dexter
Big Bang Theory
Twin Peaks

Best of all time:
THE X-FILES
LOST
DEXTER

Desperate Housewives :smiley: :smiley: :smiley:

Entourage
Lost
The Sopranos
The Simpsons
Family Guy
South Park
How I Met Your Mother
House MD
Only Fools And Horses
Top Gear (kroz zajebavanje pricaju o automobilima, vise se smejem tu nego u nekim komedijama)

Te serije su verovatno najbolje koje sam gledao/ koje gledam.

Friends
Two and a half men
Los Serranos
Smallville
i ubedljivo najbolja NCIS

Odgledao sam cijelu seriju do kraja. Ladno je sve moglo da stane u te tri sezone, sve posle toga je bilo mrsimuda i mutivoda. Zadnja sezona je bila


a ovako zamišljam glavnog scenaristu:


Mislim da je serija u nastajanju promijenila pet-šest mogućih pravaca razvoja i temeljnih postavki, sve da bi se produžila za još koju sezonu emitovanja, da na kraju više ništa nije imalo smisla, a sam kraj nije imao nijedne moguće veze sa bilo kojom od misterioznih pojava na kojima je počivala gledanost cijele serije.

Da se završila ovako kako se završila na kraju treće sezone, bio bih samo razočaran, ovako sam furiously pissed off…


The Office, američki, trenutno na četvrtoj sezoni i sve polako degustiram da bi duže trajalo.