Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Meni su individualne epizode i dalje dobre dok su poente svake sezone sve gore. Prvih 5 sezona bilo odlicno. Dok su jos mladi i kolko tolko zeleni. Cvikali od svakog demona. Sad su im demoni, andjeli, polubogovi sitnice. Dobro sem Kraulija, postao je ekstremno zaheban.

a jel i provalio koliko je tad bila dobra muzika u seriji? Posle nista s nista sto kazu…

Meni je Crowley totalno u fazonu nekog dobrice, kao djavo je a ni sam ne zna sta hoce, kao da su hteli da zamene Bobby-a njime, ne neki twisted way

Muzika je stvarno bila odlicna, bas sam i sam skorije skontao da davno nije bio neki epic music trenutak. Nemoguce da su se istrosili rock, hard rock hevi metal pesama kolko oces koje idu uz seriju. Dobro svako finale ima kansas, al to mora po default-u :smiley:

posto se sad pojavio khmm khmm znas koga je Dean zvao, ima scena kad se prvi put pojavio u seriji i praceno muzikom Don’t fear the reaper ma idi bre najezis se na scenu samo zbog muzike…

Legendarna scena. Onda fire of unknown origin, pa styx renegade scena, ufff. Heat of the moment je bilo komicno skroz. Mnogo strava pesama i trenutaka.

Vec tri sezone se nadam da ce da zavrse Supernatural i nikako. 11. sezona MORA biti poslednja. Iako nisam jos uvek pogledao 21.22 i 23. epizodu. Vidim da je opet neki opasan **** napravljen. Bila vrhunska serija do Levijatana , posle sve otislo u… Postace gore ove zadnje sezone nego sto su bile Smallvilleu.

Leakovao Supergirl pilot.

Auu, ovaj fail se mora videti. :smiley:

Mene zabolela glava. Ne znam sta drugo da napišem.

Posto je ceo forum a i vecina sveta pouldela posle finalne epizode flasha, odlucio sam da nastavim sa gledanjem iako sam poprilicno popljuvao seriju earlier. Jednostavno moram da vidim sta je to toliko bilo impozantno na kraju sezone. Stigao sam do one mindf*ck epizode gde se sve izdesava za 42 minuta. I cini mi se da je to ta epizoda o kojoj ste svi pricali sa ushicenjem i onda rekli da su to sve pobili sa sledecom.

Elem utisak se malo popravio. Jeste malo bolje, ali my oh my ta Iris. A ja mislio da je Laurel iritantna. Zasto, ali zasto producenti moraju takve gluposti da ubacuju u seriju? Sto posto sam siguran da nijedan fan superheroj serija ne gleda Flasha zbog nje i njenih emotivnih pomija, a isto tako sam ubedjen da nisu privukli nove gledaoce sa tim.

Ali ovako je dosta bolje. Jos uvek na 90% stojim iza svega sto sam ken*ao ranije, ali je to mnogo bolje. To simply put it, ako epizoda produbljuje main storyline, onda mi bude uber dobra. Ako je epizoda suvi insert villain name plot, odmah je za dva koplja slabija.

Mislim da niko nema jednu pozitivnu stvar da kaže za Iris. Laurel makar postaje koliko-toliko normalna kako serija napreduje. Možda naprave foru kao sa Laurel, pa Iris postane kul u sledećoj sezoni… A možda naprave kao sa Felicity, pa oteraju lika u takav ekstrem da ne postoji način da ga povrate među normalne likove. ****te, kakav preokret lika…

Pre par dana sam odgledao Supergirl… Meh. Ima nekakav potencijal, ali je on minimalan. I dalje deluje kao jedna jako jako jaaaako dosadna serija.

Ja sam, nekako, pregurao prvu sezonu Vikinga, i načeo drugu. Ako se za dve epizode ne desi ništa - teram ja to u tri lepe materine…

Ja sam od Vikinga odustao upravo poslije 2 epizode druge sezone iz istog razloga

nemate vi pojma :smiley: :smiley:

Poceo da gledam Agent Carter. Prijatno sam iznenadjen serijom. Od mene preporuka ko nije gledao.

Jel neko zna za ovo…? :slight_smile:

https://youtu.be/XZgLEsk_JTc

OHOHOHO mislim da ce ovi sto su govorili kako je GOT postao dosadan i spor, nakon sinocnje epizode pjevati drugaciju pjesmu :smiley:

motherfu cking awesome epizoda :smiley:

Vidim i na IGN-u dobila desetku, lepo lepo.

Realno, vecina epizoda u ovoj sezoni je bila malo dosadnjikava, ali ja mislim da je to vise do zasicenja, nego do same serije, jer se ona i nije mnogo menjala.

Ne znam, mozda vecina ljudi gleda zbog akcije, pa im se ova sezona cini spora, ali meni je dijalog najfenomenalniji dio svega. Ponavljam ono sto sam rekao neki dan, serija je drama, ko hoce akciju, ima serija za njega i previse. Ja hocu vise True Detective i Fargo fazona, nesto sto je napisano kako bog naredio i gdje su likovi uvjerljivi i ne pricaju ****** non-stop. ( Felicity, go **** yourself )

Ne verujem da vecina gleda zbog akcije, u pitanju je vrhunska drama u medieval fantasy svetu, sa sve zmajevima, zato je i postala toliko popularna.

Ali, nekako, u vecini epizoda u ovoj sezoni, ta drama je delovala isforsirana i uzurbana, o cemu svedoci drasticna devijacija od pisanog materijala na kojim je zasnovana.

Ja licno, gledam i zbog vrhunske produkcije, jer se u tom segmentu u 99% slucajeva nije razlikovala od letnjih blokbastera. Mozes zamisliti moje razocaranje kada sam gledao onu scenu gde Jaime, Bronn i sand snakes upadaju u Dorn palati da otmu Cersei-inu cerku, koja je delovala tako amaterski i b-movie like

Anyway, ne mogu docekati veceras da odgledam poslednju epizodu :slight_smile: