Vas "Summary" na XBR forumu

Kao neko ko voli “statistiku”, ovo mi je uvek bilo zanimljivo da gledam s vremena na vreme…

Ajde bacite i vi ovde ss vase aktivnosti na forumu…
Da vidimo ko je skrt na lajkovima :joy:

P.S. Valjda se sad vidi da nisam bas toliki hejter kako me poneki ovde karakterisu (ne stedim na lajkovima :D)

Edit: Ovo sam tek video. Kome sam najvise odgovarao i lajkovao postove :grin:

I voleo bih da cujem otkad ste clanovi foruma… Ja sam tu od 29.9.2015. godine (jos dok sam furao X360) :grin:

4 Likes


Clan od 29. jula 2018. god. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Skoro 12k postova. :man_facepalming:
@robotnjik ovo je statistika samo sa nove platforme, ne racuna se stara?

2 Likes

Znaci jos od 2012 sam na forumu, maltene sam odrastao uz njega(skoro pola zivota sam forumu :joy: )

1 Like

Sve ukupno što je vezano za tvoj username, tako da se tu računa i ono što je migrirano sa starog foruma :smiley:.

1 Like

Na forumu od 2009 :slight_smile:

Evo ga :rofl:

2 Likes

Nisam siguran. Ja sam tu “tek” 4 godine i imam 1000 dana posete forumu, dok su neki 10 godina i imaju samo 300 vise. Ne verujem da je Akiris samo 300 dana vise posecivao forum od mene, a godinama je duze ovde?!
Mozda gresim, ali mi se tako cini…
@MikiBanter otkad si se uclanio, gotovo da nije prosao dan, a da nisi usao na forum :blush:

1 Like

Malo sam usporio aa postovanjem u zadnje vreme jer jedva da išta igram. Ali sam skoro svaki dan na forumu. :smiley:

Clan od 19.07.2017., skoro 2 godine, s’ tim sto igram mnogo duze, ali eto naleteh na forum malo kasnije…:slightly_smiling_face:

Kako mislis skoro? Tu si duze od dve godine. Mozda skoro dve i po godine :slight_smile:

Greska, skoro 3* godine sam hteo da napisem :joy:

Škrto kod mene sa lajkovima moram priznati. :thinking::roll_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: Inače član od januara 2012. Bukvalno dan posle od kupovine xbox 360. :slight_smile: