Vakcina 2021

Pa naravno. Da li se bilo ko od nas samo jednom zarazio virusom gripa ili ne?

Mega ulepšalo! Deda mraz :grin:

27 Likes

Čestitke, da služi kako treba.
Pitanje, kako si obuzdao u sebi strah od burn ina? :smiley:

Hvala.

Ne pitaj me.to sada :grin:

To! Ja sam ga uzeo prekjuče. Isto CX 55 inča. Oborio me s nogu kad sam priključio konzole.

2 Likes

Pa ne zna niko. U tome i jeste frka. Zato ja i kazem ja bih je primio ali koju? Kada ne znaju ni cemu sluzi ni koliko traje… jos manje koju ce kako da gledaju kada se pojavi neko sa papirom da je primio.

Gde ste kupili CX, kod nas ili kod preprodavaca sa KP?

Burn-in je vrlo mali procenat slučajeva. Gledaj da ne ostavljaš igru na pauzu satima (logika) i nemaš frke. Samo cepaj

2 Likes

Ja sam u US. Best Buy.

Najšašavije je to što LGa nema ovde kod mene a prodali bi tonu toga, jer malo malo pa vidim da ljudi pitaju gde da kupe LG televizore u Kuvajtu.

1 Like


Alfa je opet alfa plam :wink: Ugrađen termostat u DIY varijanti 2 sata posla i 25e u džepu

7 Likes

Daj da im doturimo nekako pa da se obogatimo :grin:

1 Like

3 Likes

Izrael je na 26% a Emirati na oko 20% vakcinisanog stanovništva.

1 Like

Ali ima sada tu drugi problem.
Evo npr RS svi se vakcinisemo u roku od 1god.
Fakcina niko ne zna koliko dugo drzi kazu 1god plafon.
Nase komsije ili bilo koja druga zemlja sporije to radi i oni zavrse vakcinaciju tek za 2-3god.
A prognoze su da vecina zemalja nece zavrsiti ni za 5god.
Oni ce da prosiri virus i opet da se vrati nama kroz 2-3god. Kada nasa prestane da deluje.
Sve gubi smisao onda.

Cek cek, a novi soj virusa koji navodno hara, vakcina onda bukvalno nema smisla ako realno sagledas sliku i sve navedeno svakom razumnom i inteligentnom dosta.

Mislim da bi trebato da se batale ove teme za forum… pricajmo o grudvanju :smiley:
Smorio bre ovaj sneg

1 Like

Pa januar je snow time :wink: Nisi valjda u severina tripu sneg u maju

1 Like

Ja kad god pada sneg:
https://youtu.be/WgioUbaxNGI

1 Like

Auuu, takodje ortak, prezirem snijeg.
Prekjuce mi se zaledila ručna na autu, danas mi pukla guma, padao par puta, iskvasio se, rano se smrači, ma prezirem je*eni snijeg.

3 Likes

Mama vakcinisana i moram priznati da mi u danu kada je bila vakcinacija uopste nije bilo lako, antivakcinasi su ucinili svoje i ogroman strah vlada svuda od vakcina ali eto sve proslo ok. Komsije, kolege, drugari ma bukvalno niko nije spreman da se vakcinise pa naravno ni ja :grin:

Moje misljenje je da bi stariji ipak trebali dok za mlade nisam siguran :neutral_face: