"V" (Visitors)

Gleda li ko ovu seriju ovde ?

Ja sam odgledao prvu sezonu (12 epizoda) i zaista mi se dopala serija, mogu slobodno da kazem najbolja serija u proteklih 5-10 godina.

Inace radi se o tome kako su se jednog naizgled obicnog dana iznenada 29 velikih svemirskih brodova nadvilo i “usidrilo” nad gotovo svim velikim metropolama sirom sveta ( Rio , Moskva, Peking, Tokio, Rim, Pariz, London, Nju Jork…etc), zatim su se ti “posetioci” koji izgledaju identicno kao ljudi obratili ljudima zeleci da sa njima uspostave mir i diplomatske odnose, pomazuci im u raznim oblastima, davajuci im tehnologiju, lekove za neizlecive bolesti…itd i ljudi na njih pocnu da gledaju kao da nekakve andjele i spasioce.

Mada kasnije ispostavice se da je to reptilska vrsta vanzemaljaca koja samo klonira ljudsku kozu preko svog tela (kako bi mogli da se neometano krecu medju ljudima) i kako im namere nisu uopste dobre i da im je namera manipulacija, uspostavljanje kontrole i porobljavanje ljudskog roda i resursa na Zemlji, takodje ispostavice se da su oni na Zemlji vec jako jako dugo i da je njihov " veliki dolazak" samo zavrsna faza njihovog plana i boravka na Zemlji.

Inace prica zvuci jako poznato i vidi se da su kreatori ove serije pod uticajem David Icke-a i njegove teorije o zaveri :smiley:

evo ga i link za trailer :

https://youtu.be/LQoSCEMzJYE

Inace nastavak serije i emitovanje druge sezone ocekuje se tamo negde u Novembru

Jao bre znam to… ali ja sam gledao onaj original… tj prvu verziju serije… ne znam kad je snimana. Inace deluje super ovaj rimejk… moram ga skinuti.

1984-te godine. meni je jos uvek LOST :rock: