Usb nece da otvori na xbox-u

Kada ubacim usb u xbox, procita ga lepo, ali nece da uradi neki format, ne znam tacno sta treba. Do cega to moze da bude i kako da sredim to?

Moraš da formatiraš USB u format koji će Xbox prepoznati. Kada ubaciš USb, ideš skroz desno u Settings, pa Storage, i trebalo bi da vidiš USB, pritisneš Y pa Convert to xbox 360 format, ili tako nešto, i to je to

I ovako, ajd pitaj šta god da te interesuje, da ne otvaraš 100 tema, jer ti je i ova u pogrešnoj sekciji, tako da je svima jednostavnije da pitaš sve u jednoj temi

Aha, hvala probacu tako… :smiley:

Kazi mi samo da li mogu i kako mogu da prebacim igricu na usb i da je pokrenem preko usb-a?

Moraš da imaš RGH.

Poslato sa LT30p

Možeš da instaliraš igru na USB, kao što bi na HDD, ali ti opet treba disk da bi igrao igru. A ako misliš da li možeš da prebaciš igru na USB preko PC, pa da tako igraš, odgovor je NE. Imaš dve-tri sitne igre poput Hexic, ali ti je on već verovatno u konzoli, a ako nije, možeš besplatno da ga skineš sa Live-a

Ne moze, mozes samo da instaliras igru na usb. Direktno prebacivanje i igranje sa USB-a moze samo ako imas RGH

Znaci za svaku vrstu, nebitno da li je LT-3.0 ili RHG, mora da se igra sa cd-om? Ako sam dobro razumeo.

RGH je čip koji ti omogućava da igraš sve igre bez diskova, direktno sa USB ili HDD

Ok, sad razumem. Ako nije problem, jel mozete da ostavite ovu temu otkljucanu, da bih mogao da pitam, ako me jos nesto interesuje? Da ne bih otvarao drugu temu.

Ajde zato sto smo fini i dobri, ostavicemo ti otvorenu temu, ali samo za veceras. Ako ostavimo narednih par dana onda nista neces htijeti citati, a to ne valja.

Koji god problem imas ukucaj prvo u search polje neku kljucnu rijec i sigurno ces imati bar dvije-tri teme sa slicnim pitanjem i odgovorom

Mozes da instaliras igru sa DVD iz dashboarda na interni HDD ili USB koji je formatiran na xbox-u kao USB memunit, dvd mora biti u dvd drive dok igras igru.
Ako hoces da pokreces igre bez diska i direktno sa usb, eksternog hdd-a, prebacujes sa usb na hdd i obrnuto potreban je RGH.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pazi ovo, ja ubacim usb i kad idem u Storrage i nadjem usb, meni ne nudi opciju da ga formatiram, kako to? I dok je jos tema otvorena, posto sam nov u svemu ovome, da pitam i da li mogu da povezem xbox sa LAN kablom, a da ne bude nekih problema i kako da vidim koja je ploca na konzoli? Uglavnom, osnovno sto treba da znam? :hm

Moguce je da ti USB jednostavno nije kompatibilan sa xboxom.

Pa koji USB mora za xbox? O.o

Uglavnom neki kvalitetniji USB neka bude. Sto se tice ploce, pogledaj nazad koji je manufacture date, i onda pogledaj na google koje su sve revizije ploca bile i kada su izlazile. LAN kabal mozes da koristis, i predvidjeno je da se spajas na Live preko njega (kod fat konzola)

Da, da. Imam fat konzolu elite… Pazi, pise mi ovako
2007-10-22: mfr date, kako da vidim koje su revizije ploca izasle?
Znaci nece biti nikakvih problema sa xbox-om ako ga povezem preko lan kabla na net?
Imam LT-30

Procitaj ovde sta pise:

USB Storage Device Support for Xbox 360 - Xbox.com

Sto se tice tvog drugog pitanja, kako da znas koju plocu imas na Xbox-u:

Xbox 360 Motherboard Identification Chart - Updated Dec 2011

Ok, video sam na 2 linku za plocu, da li mi mozes reci koja je najbolja, posto je ova moja Falcon?

Jasper, Corona i Trinity su verzije koje treba uzimati prilikom kupovine Xbox-a. Zephyr, Xenon treba izbegavati u sirokom krugu jer se brzo kvari dok se Falcon ploca kvari ali ne tako brzo.

Inace, moram da zakljucam temu jer je otisla duboko u offtopic, sto je zabranjeno. Dosta toga smo ti rekli a za sve ostalo, mozes pregledati forum, koristeci search opciju. Resenje za temu si dobio, najverovatnije ti Xbox ne podrzava USB. Probaj neki drugi USB i vidi da li ce proraditi. I savetujem ti da procitas sledecu temu, kako bismo znali sta te muci, ukoliko budes otvorio jos neku temu;

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html

Sve citaj polako i sa razumevanjem, nista nije tesko. :wink:

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/3482-pitanja-i-odgovori-v2-0-a.html

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/1961-noob-f-a-q-najcesca-pitanja.html