Usb 3.0 prebacivanje igara na xbox360

molim pomoć . stavio sam na usb 3.0 igre koje hocu da kopiram na xbox 360. usb sam formatirao u ntfs sistem da mi mogao iskopirati fajlove koji su veći od 4gb. sad xbox ne vidi usb -pretpostavljam što je usb u ntfs . koje mogućnosti imam da igre prebacim na xbox preko usb-a.

Koje imas fajlove vece od 4gb?? ti si kontao da kopiras .iso ?

Veliki pozdrav svim clanovima xbox republike,nov sam clan na forumu i mnogo mi se dopada meni i mom sinu,nego imamo jedan problem sto se tice prebacivanja tj igranja igra sa usb flesa na xbox 360 slim konzoli,nekad nam ucita igru a nekad ne,sta li je problem ili mi pravimo nekakvu gresku,nadam se da ste razumeli moj problem i da ce mi neko pokusati pomoci.

nekad vam ucita a nekad ne ucita istu igru, ili neke igre rade a neke ne?

Pre nego sto palite konzolu gurnite usb sa igrama i upalite konzolu, radice uvek, ne cupajte fles pa vracajte…

Npr kada skinem neku igru i ubacim je na fles od 8gb i ubacim u konzolu ide normalno a kada tu istu igru ubacim na veci fles od 32gb nema te igre u meniju tj ne vidi je uopste a kada vratim igru ponovo na fles od 8gb opet je vidi,tako mi se desava i obratno,kao da su prvi put kada sam stavljao igru na fles memorisalo pa mora samo na taj fles na koji sam prvo ubacio,evo sve radim zbog mog malog sina kojem sam jedva skupio pare za konzolu da kupim inace ja radim teske fizicke poslove i nisam nesto bas strucan u ovom polju oko ovih caka oko xbox-a,hvala vam ljudi puno na brzom odgovoru i moj sin vam se puno zahvaljuje.i sjajno je sto postoji ovakav sajt.

Ako drugi usb 32gb vidi iz freestyle manager samo mu trebas opet ubaciti putanju u FSD. Ako ga ne vidis onda mu nije odgovarajuci file system tj treba da bude FAT32 i tako formatiran flesh od 32GB…

Igrica je tu na flesu samo sto nije namestena putanja kako Mirko kaze, mozes ti uci u nju i preko file menagera.

:confused:Mozes mi malo Opsirnije pojasniti to ulazenje preko file menagera posto je za mene ova oblast sto kazu spansko selo,mislim da mi napises tacnu putanju kroz meni kako da pokrenem igru sa usb,jos jednom hvala na velikom strpljenju za mene duduka.

Odes na file manager i nadjes folder u koji si stavio igru, ne mozemo mi znati u koji folder si ti stavio igru. Kada ga nadjes (folder), igru palis tako sto otvoris default.xex fajl.

moze li da se obnovi ovaj link posto nesto nece da radi
http://www.xboxrepublika.com/jtag-rg…o-za-jtag.html
hvala unapred.:[

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=15118

ima tutorijal opet.

:ninja:Hvala punoooooo:lol: