Upomoc nemam ton

Sad upalim konzolu i nemam ton,sve normalno radi ali ton nikako necw da mi proradi,imam slim 2.0 250 giga.
Sta jos da kazem?
Upomoc?
Samo odjednom nemam ton a pre sat vremena kada sam igrao radilo je,sta da radim?

prvo mi ne znamo sta je tvom kablu, TV… moras sam da pogledas.
Malo detaljnije moras napisati sta si gledao sta si dirao… da bi nekao mogao da stvori sliku i da ti pomogne

Ako je povezana HDMI portom probaj da promjenis s npr. HDMI1 na HDMI2 - mozda se tu krije tvoj problem.

Naravno, javi kako ti je povezan Xbox s TV-om, koji TV je u pitanju i tacno sta se desilo pre nego sto si izgubio ton, da li imas tona u Dashboard-u (ne u igri) kao i da li imas tona uopste na TV-u

Tv mi je LCD Televizor CRYPTON 32" HD, HDMI, LCDCRYP32701 - Beograd Srbija znaci tv sam radi,ali xbox nista nece.
Samo sam upalio xbox i odjednom tona nema,nista nisam cackao.

Probaj kao sto ti je Nemesis rekao “Ako je povezana HDMI portom probaj da promjenis s npr. HDMI1 na HDMI2”

Mrdaj taj kabl malo gore dole, unutra van… Ako ni tako nece probaj promeniti drugi kabl.

hvala,proradilo je.

sledeci put prvo sve proveri, nemoj odmah da trcis ovamo ko da se ne znam sta desilo. necemo valjda sledeci put da vidimo temu “upomoc, nema papira u toaletu”