Upload ALS Ice Bucket Challenge

https://youtu.be/BkOivKcrbKM

Mnogo smaraju ovi iz Upload-a, narocito ova crnkinja. Sve sto snimaju im je skroz usiljeno.

Sta je Upload?

Upload studio je mesto gde kacite svoje gaming klipove sa xbox one, a pored toga imaju neki svoj podcast i slicno. Al sam objasnio. :smiley:

Kakva glupost, ova budalastina sa hladnom vodom pomaze tim nesrecnim ljudima koliko i kada mrtav prdne!
Globalno seljacka posla!

Poenta svega jeste da se uplati odredjen iznos za obolele od ALS-a (ne znam da li su to ucinili ovi iz Upload-a) ali vecina ljudi iskoriscava ovo za samopromociju, sto je porazavajuca informacija.

Ma nije uplatilo njih 5% koji su se pojavili na snimcima. Ko je hteo da platio platio je i ne treba mu ovo debilisanje! Kladim se da ni ovi preko debili nisu platili a kamoli tek ovi nasi debili. Vec vidim ove cice, mice, pice i starlete kako zure u banku da uplate pare za nesto sto cak i ne znaju sta je! :da:

Skupljeno je 70 miliona ovom kampanjom. Ali me uzasno nervira kad se neko polije a znam da nije donirao. Jbg. los trend postalo.

Da, prošlog leta je bilo svega 2 miliona, a ovog 70 miliona, ipak je ovo polivanje ispalo korisno. Jedini problem je što se tu idalje našlo dosta debila koji su prosuli na sebe vodu i tako pokupili viewe na YT.