Update FW

Ajde da se ubacim ja kad se vec pise u vezi ovoga…
Ja kad hocu da se konektujem trazi mi update u suprotnom ne mogu na xbox live. Da li smem da update-ujem, Isto imam Debeljucu, 120gb, jasper, LT +3.0?
I da li mozes da mi objasnis kakve veze ima dal’ je rezano na verbatimu ili na nekom drugom…?

Definitivno sam username trebo da stavim “Laik” :smiley:

Jooooj ljudi citajte pravila :slight_smile:
Ovo je hijacking, krades tudji thread. Ali ovako, moras da napises na kojem si sada dashboard-u, pa da ti kazemo da li mozes da radis update.
Verbatimi se koriste zato sto su najkvalitetniji diskovi, i zato sto je Burner Max fw za rezanje XGD3 igara pravljen za Verbatime

Sry, al glupo mi da pisem thread o istom problemu. Zar nije jednostavnije da pitam ovde? Al’ dobro to je moje misljenje, izvinjavam se. Se nece ponovi… :confused: Kako da proverim Dashbord?

E sad si pretjerao. Koristi google, a napravicu novi thread za tvoj problem

2.0.15574.0 :slight_smile:
Hvala iKaran. :slight_smile:

Slobodno radi update

pa postavljaš pitanja na koje je već dat odgovor više puta,znači sedi i čitaj sve teme i postove i garantujem ti da će ti sve biti jasnije

Hvala drugari. :slight_smile:

@badr-nemoj misliti da smo gadljivi na neznanje ili nesto tako, niko se nije rodjen naucio. Samo sto ta su pitanja postavljena milion puta i odgovoreno je svaki put.
Da ti sad odgovorim na ono pitanje od pre, ovaj sistem jedno pitanje-jedna tema koristimo tako da ako neko ima slican problem, samo u opciji ‘search’ potrazi da li je vec neko isto pitanje. Problem je sto niko nece da potrazi :slight_smile:

Ock, reseno lock.