Upcoming mod for Half-Life Alyx, called LEVITATION

YouTube’s CoreyLaddo has shared a video for an upcoming mod for Half-Life Alyx, called LEVITATION. Half-Life Alyx: LEVITATION will feature around 4-5 hours of gameplay, and will release in Q3 2022.

Naturally, and as with all mods, LEVITATION will be available for free to all owners of Half-Life Alyx. From the looks of it, this mod will feature new environments (though I’m not sure whether there are any new enemies). Nevertheless, this is something that will excite a lot of Half-Life Alyx owners.

3 Likes

Ovo sam danas hteo da postavim, ali na kraju kliknuo na discard dugme, jer sam mislio da nikoga nece zanimati. :smile:

Sve u svemu izgleda odlicno za jedan mod, jedva cekam da izadje.

1 Like

Brate ja stalno kačim nešto što nikoga ne zanima :joy:.
Ovo je gaming forum tako da kontam da sve što ima veze sa igrama i treba da bude okačeno ovde. Samo kači. Ionako su offtopic teme uvek prezasićene…

1 Like

Upravo to uvek nekog nesto zanima :smile: sto se tice moda izgleda odlicno. Ja nisam probao Alyx tako da nemam pojma kako izgleda ali ovo mi je odlicno kao DLC.

1 Like

Izaslo juce. Igrao sam nekih sat dva. Za mod je fantasticno. Veliki polish i cak ima voice acting G-Man a, Alyxa i Russella. Svaka im cast. Samo je dosta tesko. Uglavnom su modovi bas teski, u odnosu na osnovnu igru koja je bas izbalansirana.

2 Likes