Undead Labs' Unnamed Xbox 360 Zombie MMO

Jos uvek nema nekih krupnijih informacija o ovoj igri, ali cu updateovati topic kako one budu objavljivane. U svakom slucaju sam zeleo da ljudima skrenem paznju na ovaj projekat. Evo nekih osnovnih stvari koje su za sada poznate:

  • U pitanju je MMO sa Zombie Apocalypse tematikom

  • Igra je Xbox 360 exclusive

  • Igru pravi Undead Labs. U pitanju je novoosnovani studio cije jezgro cine ljudi koji su nekada radili u ArenaNetu i Blizzardu. Jeff Strein, lead programmer WoW endzina i Guild Warsa, i James Phinney, lead designer Starcraft 1, su na celu projekta.

  • Igra ce imati ‘‘persistent open world’’.

  • Sistem borbe ce biti twitch based, odn nece se kliktati na skillove kao u WoWu vec ce se normalno nisaniti i pucati kao u shooterima.

  • Igraci ce moci direktno da uticu na svet oko sebe

  • Moci ce da se upravlja vozilima

  • Nece biti pretplate

    Za malo opsirnije informacije o igri tu je sajt Undead Labsa, a vec je otvoren i [URL=“http://www.mmozed.com/forums/index.php”]fan forum, pa slobodno navratite da raspravljamo o najoptimalnijim tehnikama prezivljavanja u zombi zarazenoj divljini.

CLASS3

Undead Labs su najavili jos jednu Zombie online igru koja ce izaci pre MMOa. U pitanju je coop naslov za XBLA pod sifrovanim imenom Class3. Po tvrdnjama autora, u pitanju je jedan od najambicioznijih projekata za XBLA. Na osnovu iskustava i player feedbacka sa Class3, radice se MMO, tj Class4.

Opis za Clas3:
Evolving World — ‘Class3’ is an open sandbox world that develops in real-time, dynamically generating content based on your actions, the choices you make, and the ever-increasing zombie threat. Decide where you’d like to set up a fortified safe haven for you and other survivors you’ve rescued, then form raiding parties to gather resources and create supply chains. Use the materials you’ve gathered to develop your community as you see fit, but be careful — resources will deplete as you pillage areas, and zombies are attracted to noise and activity. Take up the offensive by assaulting hordes before they reach your settlement, or focus on improving your defenses against the massed zombie attacks. Every choice and every action matter in this fully simulated, evolving world.

U clanku No World Order su otkrili da ce mapa za Class3 imati povrsinu od 16 kilometara kvadatnih.
Vise informacija o Class 3 imate ovde.

Posto jos uvek nema screenshotova, okacicu malo odlicnog concept arta:

Ako igra bude zaista dobra necu zaliti da placam pretplatu mada kad se to spoji sa goldom nije malo para!

pa nije bas i toliko jeftino igranje na netu ,iako je stvarno zabavno za razliku kako sam ja smatrao dok nisam poceo da igram cod 4 na netu.ali sto se tice xboxa nije jeftino gledajte internet pretplat+xbox live gold(uglavnom)+preplata za igricu izadje to dosta.ovo me pčodsjeca na onaj film zora zivih mrtvaca,cini mi se da ce malo bacati stalkera ili da lici na metro sto bi bilo bash dobro.a ovo vjerovatno tek izlazi nedje 2012???

Zvuci jako zanimljivo… A to sto je Xbox 360 exclusive… JOS vise zanimljivije… Dovoljno zanimljivo da me tera da se pretplatim kada izadje :D.
Ali ni jedna MMO igra nije bila vredna toga do sada (osim WoW, a za to mi je jako zao sto sam bacio pare).
Za sada izgleda kao da ce da bude super, ali mnogi naslovi su tako izgledali na pocetku pa su posle postali NJESRA.

Undead Labs su najavili jos jednu zombie online igru. U pitanju je coop naslov za XBLA pod sifrovanim imenom Class3. Gameplay iz Class 3 ce biti osnova gameplaya u MMOu (Class4). Jos informacija o ovom naslovu sam dodao u pocetni post.

Objavili su da ce Class 3, a samim tim najverovatnije i Class 4, koristiti CryENGINE 3:

Cry, Baby !

Prvi in-game snimak:

[video=vimeo;27606626]http://vimeo.com/27606626[/video]

PS: Class 4 ,odn. MMO verzija, nece imati pretplatu.