Uncharted 3 PS3 Pass Code problem

Pozdrav svima!
Imam jedan mali problem.
Naime, pre neki dan sam kupio Uncharted 3 za ps3 od jednog lika.
Igrica je nova i upakovana.(imala je onaj zastitni celofan)
Kada sam krenuo da ukucam pass code da bi mogao da igram multiplejer konstantno mi izbacuje da je kod istekao i da je vec iskoristen.
To nije moguce jer je igrica potpuno nova i ja sam je prvi odpakovao.
Koristim UK nalog tako da nije do toga.
Proverio sam, igrica ima evropsku oznaku.
Da li me neko moze posavetovati kako i kome da se zalim sto mi kod ne radi.
Mislim znam igrica je postara ali ipak igra se i dan danas i ljudi je i dalje kupuju, posebno zato sto je online dzabe na ps3.
Svaki savet ili pomoc bi mi dobrodosla.
Hvala!:slight_smile:

Celofan preko igre moze ponovo da se nabaci , imas po netu fore cisto da znas. Ljudi se koriste svakakvim tehnikama da sto vise zarade.

Sto se tice koda prodavac igre je neko kome se zalis cisto sumnjam da su iz fabrike poslali los CD KEY ali ehej sve je moguce, proguglaj. Poslednja varijanta je da vidis koji account koristis US ili EU i da nije mozda region problem ako to ne bude poslednja solucija je svakako support za uncharted https://www.naughtydog.com/.

Javi sta si uradio.

Nije uopste bilo kljucno da je igrica nova,upakovana…to sam video tek kada sam se nasao sa njim da preuzmem igricu…ako ju je neko upakovao onda mu svaka cast​:grinning:…A i bas sam je jeftino dobio, 7 eura…al eto kontam ako vec imam kod i igrica je nova…zasto ne bi malo iscackao da vidim zasto ne radi…Pokusacu preko ovog linka pa javim…Hvala!:blush:

Imas I free verziju multiplayera Uncharted 3, ali nazalost moras imati gold pretplatu.

Radi i dalje ta free verzija samo je limitirana…i ima igraca…moze se skinuti sa americkog accounta i ne moras imati gold predplatu…

mislis psn + :slight_smile:

Da…stari xbox-ovac pa ostalo:)

Ovde sam okacio pitanje…al za sada nema odgovora.
https://community.playstation.com/content/pdc/us/en_US/pdc-communities/uncharted-series/uncharted-multiplayer-discussion.topic.html/uncharted_3_network-KTj4.html

evo i odgovora…ali se ne slazem sa njima jer sam nalazio na forumima da likovi su isto kao i ja kupili skoro nekad istu igricu i kod je radio…tako da njihov odgovor pada u vodu…al ajd sad…

Hello there!

The problem is that each code (e.g. network pass code, DLC code) has an expiration date. If you check the paper extensively, which contains your network pass code, you’ll sure find the expiration date. It’s probably in the bottom, written in small letters.
Probably your code has been expired, because UNCHARTED 3 is a 6+ years old game and these codes usually lasts 2 or 3 years.

I suggest you to pick up the connection with your local PlayStation support! Maybe they can help you to reach the multiplayer.

Have a nice day! :slight_smile:

Da, određeni kodovi imaju rok trajanja… Tako da možeš samo da ga baciš, pošto Sony support možeš slobodno da zaboraviš :smiley:

1 Like

Support im je 0, jedino da ih zove, chat podrsku moze zaboraviti…Frendu haknuli racun, a imao je US racun, nikako da ih dobije na chat, na kraju ih zvao u US preko Vibera.

EDIT:

Reseno :closed_lock_with_key: