Ukradeno 6.000 kopija Modern Warfarea 3

To se zovu pravi fanovi :D, salim se,normalno da je zarada u ovome imala glavnu ulogu…

U Francuskoj želja za igranjem novog MW-a, čini se, dostigla je sasvim novu razinu

Kamion za dostavu, pun kopija Modern Warfare-a 3, ove subote je opljačkan na području **Créteila ** u Francuskoj. Razbojnici su se zabili automobilom u kamion, te kada je vozač planirao izaći van, pogodili ga suzavcem. Maskirani lopovi su nakon toga pokupili sve kopije Modern Warfarea (zajedno s kamionom), te nestali u nepoznatom smeru.

Procena ukradene robe je oko 400.000 evra, što je poprilično puno novca. Ako kojim slučajem živite blizu gore spomenutog mesta i ugledate dva maskirana lika kako šeću okolo sa šest hiljada kopija Modern Warfare-a, molimo vas da obavestite lokalnu policiju.

A zato meni josh nije poslata igra :slight_smile:

Sva sreca pa je chekam iz Britanije :stuck_out_tongue:

Teško se prevario onaj ko je pravio tu procenu da je ukradena roba vredela 400,000 evra. :slight_smile: Najvredniji je tu kamion. :stuck_out_tongue:

400.000 evra znaci da je racunao po jednom komadu 66 evra,nije nit fulao taj koj je to racunao,jer igra se sada krece evo primer na Shopto-u 55 evra i puta 6.000 dodje ti 330.000 evra ali to je cena u Engleskoj, ali ako bis racunao vrednost robe u Francuskoj gde je roba i ukradena dodje i 70 evra komad,tako da je to i vise od izracunatog,izadje dobrih 420.000 evra.

Dobro normalno da se ukradena roba ne moze prodati po toj ceni :emoticon-0100-smile…zato je tu i kamion :smiley:

Citao sam bas o ovome i mnogi tvrde da je to jos jedna reklama Activisiona. A i ima smisla u tome, tako su prosle godine rekli da su teroristi napali brod sa kojeg su ukrali kopije Black Opsa. Ne znam da li im treba verovati sada xD

Iskreno ne bi me uopste cudilo,pogotovo kad je Activision u pitanju :emoticon-0100-smile

Activision=:cash::cash::cash::cash::cash:

Umjesto da lijepo igraju pirate kao i sav normalan balkanski svijet oni se bave razbonistvima i pljackom da bi dosli do originala. :slight_smile:

omg kako cu sada da igram tu igry?

da opljackas kamion ?XD

-Wanna buy Modern Warfare 3?
-Where you got it?
-Just fell of a truck.

Uistinu da mi je da znam sta se mota po mozgu likovima koji to rade. Pre neku godinu bila vest da neki opljackali pogresni kamion, sadrzavao bese vodu ili neke kolace… :smiley:

Ma to je jos jedna fora Activisiona :smiley: