Uklanjane ogrebotina sa diska

Kupio sam BF3 ali mi je prvi dvd izgreban i ne mogu da ga instaliram na HDD jel postoji neko sredstvo za ciscenje diska ili neka prodavnica koja vrsi te usluge?

Znam da je ranije u vreme kompakt diskova postojala tecnost i krpica koja je navodno cistila i uklanjala ogrebotine mislim da je hama proizvodila i bilo je u metrou i tempu da se kupi, e sada koliko je to zaista ucinkovito to ne znam i da li funkcionise na dl diskovima takodje ne znam ali ako ti vec ne funkcionise vredi pokusati, a nije ni skupo do 1000 din.

Ja bih ga vratio prodavcu i trazio novi :stuck_out_tongue:

To sredstvo na koje mislis za ciscenje diskova je upravo za to - " ciscenje ", a i ucinkovitost na tom polju je podlozna debati.

Ogrebotina je fizicko ostecenje i ne pomaze ciscenje…Mozda moze na kompu da se procita pa da odradis kopiranje diska, to je jedino sto mi pada na pamet, mada onda mozes i sam da narezes igru…:frowning:

naravno da bi ga vratio, osim ako ti nisi nesto radio

Nisam ja nista radio mogu ga ja igrati ali ne mogu instalirati na HDD.I bas me zanima ako igram igru a ne instaliram je hoce li se onda konzola jako brzo pokvariti imam xbox360 slim?

verovao ili ne kora od banane resava problem…mada, vrati disk ako mozes, ako ne…pogledaj ovo :wink:

ne bi ovo stavlja da i sam nisam probao i uverio se da pomaze…naravno ne kod ogromnih ogrebotina, ali tih sitnih sto zapinju, moze da pomogne…

Da sam ga takvog dobio ja bi ga isto zamenio za drugi,pre par dana je moj kolega dobio ostecenu igru iz UK,kontaktirao ih je poslao im ga nazad i oni ce njemu novi.

Ali problem je sto ja mislim da ne mogu da ga vratim jer sam iskoristio online pass poslao sam mail pa cu videti.Ali mene zanima ako ne budem mogao da vratim jel smem da igram igru ne instaliranu jel to bas mnogo steti konzoli?

Ne steti,opusteno,neces istrositi laser …