Uhapsen student zato sto je modovao XBOX360

Ja mislim da su sa ovim ucinili da svet bude lepse mesto za zivot :smiley:

Ja se secam pre nekih 6 meseci kad je lik ubio roditelje jel su mu zabranili da igra Halo 3.

Ako vas zanima,napravicu thread o tome.

Evo citam pa nemogu da verujem hehe,kupim zastavu 101 i ubacim porsche motor unutra i uhapsi me direktor Kragujevacke zastave :confused:

Evo prepis jednog komentara s kojim se u potpunosti slažem:
Kevin August 5th, 2009 10:22 am ET

Doesn’t homeland security have better things to do?!?!?!

A vi recite šta hoćete…

Ajde mene zanima, moš pls napravit thread:D
Hvala:)

Cuti, kod nas policajcu da kazes moddujem ti xbox za dz kad ga kupis i jos ti dam 2 igre, on se napali i ode…A ako mu ponudis cokoladicu ili pak 10e hohoho…:D:D:D

pa sta, nije smak sveta!

Da ukinu gaming konzole i Pc sve sto se tice te tehnike to bi za nas bio smak sveta a ne ovo sto oni najvaljuju :stuck_out_tongue: :DDD

Ajte ljudi, reklama, navlacenje, sta ce drugo biti, nije valjda da mislite da su stvarno uhvatili nekog tamo lika.

Mozda i jesu, onako, za primer ostalima…po principu javnog vesanja na trgu da svi vide pa da razmisle :).Strah cini cuda :smirk:.

(NE)Srecom zivimo u nasoj zemlji gde ovo nece zaziveti jos za 100 godina, ni tada nece biti problema sa tadasnjim (parafraziram) “xbox1080 slim super sport ultra rs”

Ama bre ne znate vi vremena kada su se igrice za C64 mogli 'ladno stavljati oglasi u novine za kopiranje.

Isto vazi i za period PS i PS2 igara, imao si oglase svuda redom, cak su izlazili i casopisi sa prospektima i naslovima koje mozete naruciti.Setite se samo beosoftovih kataloga :slight_smile: i ogromnih natpisa po Beogradu koji upucuju na prodavnicu sa piratima :).

Virtual Shop ladno prodaje modovane, a ono, nešta ozbiljno izgledaju.

C64 igre su se cak pustale na radiju nekad, pa ukljucis snimanje na kaseti i eto igre :slight_smile:

a kompilacije sa igrama i oglasi u novinama nisu zamrli duuugo duugo dugo posle c64. do pre par godina ih je bilo…

Hahaha, kolko dobra fora, FM piraterija :).

Vidiš, toga se ni ja ne bih setio :smiley: Kada presnimavaš u kasetofonu samo keči keči kew kew kew … :smiley:

To je moj ujak radio sa ZX Spectrumom. Uzme kasetofon, i snima… To nije bila piraterija.

Zenim se! Upoznam starog od cure i tako sjedimo, naglabamo i dotaknemo se elektronike kad lik rece da ima C64 ispravan!!! Obecao mi je dati u miraz hahahahaha… Pricao mi je to za kasete - ekstra fazon