UFC Undisputed 3 PROBLEM

Pozz svima na forumu,jel moze mala pomoc?Skinuo sam igru UFC Undisputed 3.RF xbox360-XPG,koja kada se extractuje ima folder 5451087D a on dalje u sebi folder 00007000 a ovaj dalje 2 folderda FF0AD897AE48AC6D30E.data i drugi isti takav,ali bez ekstenzije data.Pokusao sam da ga kopiram u Games,pa u Content sa 0000000…,ali igru nikako nece da vidi.Da li je ovo XBLA igra i gde tacno treba da je ubacim?Hvala unapred!!!

probaj samo u Games folder. napravi UFC 3 folder i kopiraj sve u njega, ako ne vidi, ko zna sta je to. trebalo bi da je full igra

Ok,hvala,probacu ponovo,jel sam to vec uradio.Mozda nije dobar iso file sa neta?

Kolko ja znam UFC je full igra i kad sam skinu, skinuo sam iso i narezao.

Igrica je XGD2 13-ti wave (ako ti nesto znaci) :smiley:

Da slazem se,mada me zbunilo sto nema ostale failove, kao ostale igre,recimo Avatar Asset pack,Default.xex i nxeart i ostalo, vec ima media id kao na DLC-vima.Jel ima neko ovu igru skinutu da proveri koji su failovi unutra?

Iso2god pa ona probaj.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jesam,Mirko, Sa njim sam i uradio extract,jel nije hteo sa XBC-om,izbacivao stalno neki pogresan file.Sada sam pustio ponovo, da vidimo da li ce proci,pa se javljam .

SPAJANJE
Problem resen,extract prosao kroz XBC, igra kopirana,radi bez ikakvih problema,Hvala svima na pomoci!

problem resen